13.08.2019 12:01

Jak będzie wyglądał Mahershala Ali jako Blade? Zobaczcie świetny fanart

Obsadzenie Mahershali Alego w roli Blade'a jest jedną z najlepszych decyzji obsadowych Marvel Studios w ciągu ostatnich kilku lat. Jak dwukrotny laureat Oscara będzie wyglądał w roli "chodzącego za dnia"? Świetny fanart przygotował jak zwykle niezawodny BossLogic.

Mahershala Ali
foto: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Mahershala Ali zastąpił Wesley'ego Snipesa w roli Blade'a i już za kilka lat pojawi się na ekranie jako Łowca Wampirów. Jak aktor będzie wyglądał w charakterystycznym stroju antybohatera? O pierwszy rzut oka zadbał niezawodny artysta BossLogic, o którego pracach pisaliśmy już nieraz. Swoje dzieło udostępnił oczywiście na mediach społecznościowych.

Jak będzie wyglądał Mahershala Ali w roli Blade'a?

Oto jak, zdaniem BossLogica, dwukrotny laureat Oscara Mahershala Ali będzie wyglądał w roli "chodzącego za dnia":

Foto: kadr z filmu "Blade"
Foto: kadr z filmu "Blade"
Przeczytaj także Wesley Snipes skomentował wybór nowego Blade'a: "Nie mam żalu"

O tym, że Mahershala Ali zagra Blade'a w nadchodzącym filmie MCU dowiedzieliśmy się podczas panelu Marvel Studios na Comic-Conie w San Diego. Aktor pojawił się na scenie obok Kevina Feige'ego w Hali H i wykonał tylko jeden gest - założył czapkę z napisem "Blade". Sala oczywiście wybuchła z powodu ekscytacji, jednak na temat produkcji nie wiemy nic więcej. Marvel nie podał nawet daty premiery filmu. 

Dla Alego będzie to 3. produkcja związana z Marvelem - wcześniej aktor wcielał się w Cottonmoutha w "Luke'u Cage'u", a pod koniec 2018 roku mogliśmy go usłyszeć w "Spider-Manie: Uniwersum". W bardzo docenionej animacji udzielił głosu wujkowi głównego bohatera, Aaronowi Davisowi znanemu także jako Prowler. 

Tak jak wspominaliśmy, data premiery "Blade'a" pozostaje nieznana. 

Zobacz także: Taika Waititi zakochał się w Mahershali Alim

Tagi: News Blade BossLogic