Jak będzie wyglądał nowy Hellboy?

Kamil Dachnij
11.05.2017 13:04
Jak będzie wyglądał nowy Hellboy? Fot. Kadr z filmu

Reboot „Hellboya” stał się faktem. Główną rolę zagra gwiazda „Stranger Things”, David Harbour. Zobaczcie grafikę, jak może się prezentować następca Rona Perlmana.  

Po sukcesie komercyjnym „Deadpoola” i „Logana”, Hollywood śmielej zaczyna spoglądać na kręcenie filmów komiksowych z kategorią wiekową R. Parę dni temu dowiedzieliśmy się, że „Hellboy” doczeka się reboota i nie będzie to standardowe PG-13. Dwa poprzednie filmy z przygodami czerwonoskórego demona, odpowiednio z 2004 i 2008 roku, wyreżyserował Guillermo Del Toro, zaś w tytułowego bohatera wcielił się Ron Perlman. Jednak obu panów nie zobaczymy w nowej wersji. Tym razem to Neil Marshall będzie dowodził nową adaptacją, zaś Hellboya zagra David Harbour, jedna z gwiazd wielkiego hitu Netflixa„Stranger Things”. Zastanawialiście się jak może wyglądać bohater w jego wydaniu? Artysta BossLogic przychodzi na ratunek i dla portalu Comicbook.com przygotował swoją interpretację nowego Hellboya. Zobaczcie foto:

BossLogic regularnie zajmuje się przedstawianiem aktorów w postaciach, które mają zagrać. Jego Hellboy prezentuje się znakomicie, ale także nie odbiega jakoś mocno od charakteryzacji Rona Perlmana. Rysy wydają się ostrzejsze, co czyni go trochę bardziej demonicznym w stosunku do swojego poprzednika. Różnice można dostrzec również w budowie ciała – Hellboy Perlmana był masywniejszy.

Reboot otrzymał roboczy tytuł „Hellboy: Rise of Blond Queen”. Jego scenarzystami są Andrew Cosby, Christopher Golden oraz twórca komiksu – Mike Mignola. Czego możemy się spodziewać po nowej wersji? Gdyby wziąć pod uwagę poprzednie tytuły wyreżyserowane przez Neila Marshalla (znakomite horrory „Dog Soldiers” oraz „Zejście”), to zapowiada się spektakl krwawy i mroczny, ale nie pozbawiony czarnego humoru. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.