Jak będzie wyglądał nowy film animowany Disneya? Zobacz zapowiedź serii „Marvel Rising”

Sergiusz Kurczuk
08.12.2017 19:13
Jak będzie wyglądał nowy film animowany Disneya? Zobacz zapowiedź serii „Marvel Rising” Fot. Marvel HQ/YouTube

Marvel Entertainment ogłosił powstającą serię filmów animowanych, opowiadający o superbohaterach. W sieci pojawiła się zapowiedź, w której przedstawiono odtwórców głównych ról pierwszej produkcji, zatytułowanej „Secret Warriors”.

Świat Marvela nie zwalnia tempa i już w 2018 roku zadebiutuje pierwszy film animowany nowej serii, która ma podbić serca młodego pokolenia. „Marvel Rising: Secret Warriors” to historia drużyny, w skład której wchodzą dobrze i trochę mniej znane postacie z komiksów i seriali wydawnictwa. Zanim produkcja ujrzy światło dzienne, zobaczymy 6 krótkometrażowych animacji (po 4 minuty każda), które przybliżą głównych bohaterów. W grupie Secret Warriors pojawią się nastoletni herosi: Gwen Stacy (pod nowym pseudonimem Ghost-Spider), Ms. Marvel, Squirrel Girl, Quake, Patriot, America Chavez i Inferno. Młodymi bohaterami opiekować ma się Carol Danvers, czyli Captain Marvel.

Secret Warriors stawią czoła zagrożeniu, z którym tylko oni będą sobie w stanie poradzić. Co ciekawe głosu Quake użyczy Chloe Bennet, która wciela się w tę postać w serialu „Agenci S.H.I.E.L.D.”. Jej koleżanka z planu Ming-Na Wen, użyczy głosu czarnemu charakterowi - Hali. Nie zabraknie również wiernego towarzysza młodej Ms. Marvel, czyli potrafiącego się teleportować Lockjawa. To nie jedyny superbohaterski zwierzak. Pojawi się też ukochana wiewiórka Squirrel Girl o imieniu Tippy Toe. Obie postacie będą miały głos Dee Bradley Baker. W pozostałych rolach usłyszymy między innymi: Dove Cameron, Tylera Poseya, BooBoo Stewarta, Kathreen Khavari, Milanę Vayntrub, Cierrę Ramirez, Kamila McFaddena, Skai Jackson, Kim Raver i Stevena Webera.

Cort Lane, prezes Marvel Animation & Family Entertainment, w rozmowie z Comicsoon.net wypowiedział się na temat powstającego filmu.

Postacie Marvela można bardzo łatwo ze sobą powiązać, ponieważ żyją w naszym świecie i stawiają czoła tym samym przeciwnościom losu, co my. Jestem więc bardzo podekscytowany, że nasza drużyna z „Marvel Rising” jest bardzo przystępny. Pokazuje postacie z różnym bagażem doświadczeń, pojawia się dużo silnych kobiecych postaci, które prowadzą team i dzięki temu nasza młodsza widownia może się z nimi utożsamiać.

Sana Amanat, dyrektor od rozwoju contentu i postaci, wyjawiła, co wyróżnia ten film na tle konkurencji.

Ten projekt nie przypomina niczego, nad czym do tej pory pracowaliśmy - od łączenia ze sobą wschodzących i od dawna popularnych gwiazd uniwersum Marvela, po wyjątkowy styl animacji i sfery wizualnej. To jest przełomowe wydarzenie w dziedzinie animacji. Pełne akcji, wypełnione po brzegi komedią, sercem i potężnym przesłaniem dla każdego fana Marvela.

Producentami wykonawczymi filmu są Joe Quesada, Dan Buckley, Cort Lane i Eric Radomski, a w pracy wspomagają ich Stan Lee, Sana Amanat oraz Marsha Griffin. Za scenariusz do krótkometrażówek i pełnej produkcji odpowiedzialna jest Mairghread Scott. W 2018 pojawi się również serial animowany z Deadpoolem w roli głównej

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.