Jak będzie wyglądała Potężna Thor w "Thorze 4"? Oto pierwsze zdjęcia postaci

16.06.2021 14:41
Jak będzie wyglądała Potężna Thor w "Thorze 4"? Oto pierwsze zdjęcia postaci Fot. Li Ying/Xinhua News/East News

Fani Marvela niedawno mogli zobaczyć Natalie Portman, a konkretnie Jane Foster w stroju Potężnej Thor w Marvel Cinematic Universe. Chociaż nie są to oficjalne zdjęcia z filmu, to i tak widać na nich sporo.

Thor: Love and Thunder - oto zdjęcie Natalie Portman w stroju Thora

W filmie "Thor: Love and Thunder" zobaczymy powrót Jane Foster, która tym razem wcieli się w tytułową bohaterkę. Produkcja będzie zatem nawiązywała do niedawnych komiksów o Thor, w której Jane zaczyna używać Mjolnira, przy okazji zdobywając moce Thora. Jedna z członkiń planu zdjęciowego filmu podzieliła się zdjęciem koszulki, które podarowano ekipie filmowej po zakończeniu zdjęć do "Thora 4".

Polecamy

Ta przedstawia odświeżone stroje Thora i Walkirii, ale także oferuje nam pierwsze spojrzenie na Jane Foster w roli Potężnej Thor. Jej strój bardzo przypomina oryginalne szkice Russella Dautermana, które pojawiały się w komiksach Marvela o Mighty Thor. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie:

Polecamy

Kilka miesięcy temu mogliśmy zobaczyć zdjęcia Natalie Portman, która była absolutnie napakowana i wyglądała przepotężnie nawet obok Chrisa Hemswortha (a ten do najmniejszych osób na świecie nie należy). Portman stwierdziła również w rozmowie z Kelly Clarkson, że szybko odrzuciła potencjalny pseudonim "Pani Thor", szybko przywiązując się do "Potężnej Thor". Zdradziła też, że w filmie znajdzie się sporo elementów znanych z komiksów:

Zbyt wiele wam powiedzieć nie mogę. Cieszę się, że pojawia się coraz więcej superbohaterek i czym więcej ich jest, tym lepiej. Mogę wam powiedzieć, że historia jest inspirowana powieściami graficznymi o Potężnej Thor. Jane zaczyna walczyć z rakiem, jednocześnie będąc superbohaterką na boku.

Na premierę poczekamy jeszcze kilka miesięcy. Film "Thor: Love and Thunder" ma zadebiutować 6 maja 2022 roku. Oprócz Hemswortha, Portman, Pratta, Gillan i Gunna, w obsadzie znaleźli się Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Taika Waititi, Jaimie Alexander, Jeff GoldblumMatt Damon oraz Christian Bale

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.