Jak brzmią utwory z „Gwiezdnych wojen” i „Łotra 1” na metalowo?

Aleksandra Degórska
14.12.2016 10:10
Jak brzmią utwory z „Gwiezdnych wojen” i „Łotra 1” na metalowo? Fot. kadr z wideo

„The Force Theme” oraz numer z trailera „Łotra 1” jeszcze nigdy nie brzmiały tak potężnie. Wszystko dzięki gitarzyście, który wziął się za ten repertuar.

Szaleństwo z „Gwiezdnymi wojnami” nadal trwa. W sklepach jest mnóstwo gadżetów związanych z filmem i można dostać oczopląsu, gdy się patrzy na sklepowe półki pełne produktów z logo Star Wars czy podobiznami bohaterów tego obrazu.

Już 15 grudnia 2016 roku pojawi się „Łotr 1” i fani gwiezdnych opowieści już zacierają ręce. W oczekiwaniu na film osadzony w uniwersum „Star Wars” warto sięgnąć po covery utworów kompozycji z filmu. Dobrze już nam znany YouTuber 331Erock, który przerabia na metalowo wszystko co się da, tym razem wziął na warsztat „The Force Theme” oraz muzykę z drugiego trailera „Łotra 1” - utwór „The Machination”.

Posłuchajcie, jak brzmią te kompozycje w zupełnie innym wydaniu:

Wy też nie możecie się doczekać „Łotra 1”? Również Mike Shinoda z Linkin Park jest fanem „Gwiezdnych wojen” i stworzył własnego stormtroopera. Jeśli jednak nie jesteście aż tak kreatywni, by pokazać swoją miłość do filmu to zawsze można pomyśleć o ciekawym coverze Marszu imperialnego”. Jeżeli szukacie inspiracji to obejrzyjcie nagranie, w którym tę kompozycję odegrano m.in. na mieszadełku od kawy czy przez człowieka-orkiestrę.

Natomiast jeśli chodzi o 331Erock to zaprezentował on dotychczas utwór Davida Bowiego w cięższej aranżacji czy motyw z „Kapitana Ameryki” i kreskówki „X-Men” w metalowej wersji. Przerobił on również „Harder, Better, Faster, Stronger” Daft Punk dodając metalowego pazura tej kompozycji.

Jak oceniacie „The Force Theme” i utwór z „Łotra 1” w metalowej wersji?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.