Jak członkowie Avengers wyglądaliby po zmianie płci? Fan Marvela postanowił to sprawdzić

24.05.2019 12:50
Jak członkowie Avengers wyglądaliby po zmianie płci? Fan Marvela postanowił to sprawdzić Fot. printscreen z imgur.com

Snapchat oferuje filtr, który zmienia płeć fotografowanej osoby. Fan Marvela postanowił wykorzystać funkcję do zabawy z Avengers w rolach głównych. Jak wygląda efekt końcowy?

Czytelnicy komiksów Marvela doskonale wiedzą, że istnieją alternatywne światy, w których herosi są zwierzętami, złoczyńcami lub mają inną płeć niż w kanonicznym uniwersum. Okazuje się, że pomysły komiksowych scenarzystów wychodzą czasem z papierowych zeszytów i trafiają do realnego świata. Tak właśnie było w przypadku ostatniego z wyżej wymienionych przykładów. I tym razem nie chodzi o żaden nowy film Marvel Studios, czy jeden z odcinków nadchodzącego serialu "What If?", tylko o zabawę nowym filtrem Snapchata

Avengers z odwróconymi płciami

Snapchat oferuje wiele śmiesznych funkcji. Jedną z nich jest filtr, który analizuje wgrane zdjęcie i odwraca płeć fotografowanej osoby. Czasem wychodzi naprawdę oszałamiający efekt. Często jest jednak zupełnie przeciwnie. Jeden z miłośników filmów MCU postanowił sprawdzić, jak filtr Snapchata poradzi sobie z wizerunkami kinowych herosów. W tym celu przerobił za jego pomocą twarze oryginalnych członków Avengers. Swoje dzieła zamieścił na serwisie imgur.com. Jak mu wyszło?

imgur.com Fot. foto: printscreen z imgur.com

Jak widać, efekty są naprawdę różne. Czasami przeróbki wyglądają, jakby wziął się za nie ktoś, z bardzo niskim poziomem umiejętności w dziedzinie grafiki komputerowej. Są jednak dwa zdjęcia, które zasługują na specjalną uwagę. Chodzi o damskie wersje Kapitana Ameryki i Thora. Wygląda na to, że Chris Evans i Chris Hemsworth atrakcyjni nie tylko jako mężczyźni...

Przeczytaj także

"Spider-Man: Far From Home" - kiedy premiera?

Autor przeróbek wziął na warsztat tylko pierwszych członków Avengers. Zabrakło innych herosów MCU, ale nie wykluczone, że trend na zmienianie płci znanych postaci dopiero się rozpocznie. Problem będzie jedynie z bohaterami noszącymi pełne maski jak na przykład Spider-Man. Heros niebawem zetknie się z osobnikiem z innego wymiaru - tajemniczym Mysterio. Jak zakończy się to spotkanie? Dowiemy się 5 lipca 2019 roku, kiedy film "Spider-Man: Far From Home" trafi na ekrany polskich kin. 

Zobacz też: Grupa fanów Marvela zmieniła dach uniwersytetu MIT w tarczę Kapitana Ameryki

 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.