20.06.2017 11:24

Jak długo Chris Hemsworth będzie mieć długie włosy w filmie „Thor: Ragnarok”?

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że aktor wcielający się w Marvelowskiego herosa ma długie włosy. W nowej odsłonie jego przygód ten stan rzeczy ulegnie zmianie, ale nie od początku trwania filmu.

Jak długo Chris Hemsworth będzie mieć długie włosy w filmie „Thor: Ragnarok”?
foto: kadr z filmu

Obraz wkroczy na polskie ekrany 25 października 2017 roku i zobaczymy w nim wizerunkową zmianę Thora. Udowadniał to już zwiastun dzieła, którego reżyserem jest Taika Waititi. Bohater nie będzie jednak zmuszony do zmiany fryzury od samego początku filmu.

Odbyło się spotkanie z udziałem Chrisa Hemswortha podczas Supanova Comic-Con w Australii, gdzie wyjawił on jak długo ujrzymy go w długich blond włosach. Informację podał jeden z uczestników spotkania publikując ją za pośrednictwem Twittera:

"

Thor wciąż ma długie włosy przez przynajmniej 1/3 „Ragnaroka”. "

Jak już wiemy Thor zostanie wzięty w niewolę i zmuszony do stania się gladiatorem. To właśnie przy tej okazji jego oprawcy zetną mu włosy. Osłabiony i pozbawiony Mjölnira będzie musiał znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Oczywiście na jego drodze staną różne przeciwności losu - będzie się musiał zmierzyć z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — Hulkiem.

Chris Hemsworth wypowiedział się wcześniej na temat nowego wyglądu swojej postaci. Aktor zwrócił przede wszystkim uwagę na to, że teraz nie potrzebuje aż tak dużo czasu na charakteryzację:

"

Miłe było to, że nie musiałem siedzieć na krześle podczas robienia makeupu przez godzinę każdego ranka. Czułem się jakbym się odrodził jako aktor, ale też jako postać. "

W obsadzie „Thor: Ragnarok” oprócz Chrisa Hemswortha znaleźli się również Tom Hiddleston, Mark Ruffalo, Cate Blanchett, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Anthony Hopkins, Benedict Cumberbatch i Idris Elba. Scenariusz przygotowali Craig Kyle, Christopher Yost, Stephany Folsom oraz Eric Pearson.

W jakich włosach Thor wygląda lepiej?

Robert Skowronski
Tagi: Thor