Jak Idris Elba wyglądałby jako Czarny Superman? Powstał fanart

06.08.2019 11:22
Jak Idris Elba wyglądałby jako Czarny Superman? Powstał fanart Fot. materiały prasowe Universal Pictures

W filmie "Hobbs i Shaw" bohater, w którego wciela się Idris Elba określa siebie jako "Czarnego Supermana". BossLogic postanowił sprawdzić, jak aktor prezentowałby się w roli superherosa.

Idris Elba związany jest z kinem superbohaterskim od lat. Dotychczas mogliśmy go podziwiać w Kinowym Uniwersum Marvela, a już wkrótce zastąpi on Willa Smitha jako Deadshot w "Suicide Squad". Na tym jednak nie koniec. Ostatnio Brytyjczyk wystąpił w spin-offie "Szybkich i wściekłych", gdzie wcielił się w cybernetycznie ulepszonego nadczłowieka. W trakcie filmu bohater określa siebie mianem "Czarnego Supermana". Internetowy artysta postanowił sprawdzić, jak wyglądałby Elba, gdyby faktycznie wcielił się w postać Supermana.

Idris Elba jako Czarny Superman

Dla wielu Superman z pewnością ma twarz Henry'ego Cavilla. Podczas, gdy przyszłość Brytyjczyka w roli Clarka Kenta jest na obecną chwilę nieznana, fani poszukują godnego zastępstwa. Jednym z głównych pretendentów był dotychczas Michael B. Jordan. Jednak wszystko zmieniło się po premierze filmu "Hobbs i Shaw". W ramach odniesienia do postaci Brixtona, w roli którego wystąpił Elba, internetowy artysta BossLogic postanowił sprawdzić, jak aktor prezentowałby się w roli najpotężniejszego z superbohaterów. Owocem jego pracy jest poniższy fanart.

Przeczytaj także

Wśród pozostałych pretendentów do roli "nowego Supermana" są między innymi Armie Hammer ("Tamte dni, tamte noce"), Richard Madden ("Gra o tron"), Sam Claflin ("Igrzyska śmierci"), Matt Bomer ("Białe kołnierzyki"), Jamie Dornan ("Pięćdziesiąt twarzy Greya") i Channing Tatum ("Magic Mike"). Pojawiły się również pogłoski, że Henry Cavill nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i chciałby powrócić do roli w sequelu "Człowieka ze stali".

Zobacz też: Aktorzy z "Szybkich i wściekłych" nie mogą "przegrywać walk"? The Rock skomentował sprawę

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.