Pogoda
26.02.2020 13:58

Jak powstawał film "No Time to Die"? Twórcy pokazali zakulisowy materiał z planu "Bonda 25"

W sieci pojawił się materiał z planu zdjęciowego filmu "No Time to Die", w którym Cary Fukunaga wyjaśnia poszczególne elementy swojej najnowszej produkcji.

Daniel Craig
foto: SplashNews.com/East News

Już za kilka tygodni do kin trafi dwudziesty piąty film poświęcony Jamesowi Bondowi i zarazem piąta produkcja, w której Daniel Craig wciela się w ikoniczną postać. Reżyserem filmu "No Time to Die" jest Cary Fukunaga, który w zakulisowym materiale z planu zdjęciowego wyjaśnia poszczególne aspekty swojego najnowszego dzieła.

"No Time to Die" - zakulisowy materiał z planu nowego "Bonda"

Niespełna dwuminutowe wideo wypełniają nagrania pochodzące z etapu zdjęć do produkcji. Dzięki nim możemy zobaczyć, jak powstawały niektóre sceny oraz poznać tajniki pracy nad megaprodukcją. Nie zabrakło jednak fragmenty filmu po postprodukcji. Narratorem jest sam Fukunaga, który wyjaśnia poszczególne aspekty "Bonda 25".

Punktem wyjście reżysera była postać Bonda, który pięć lat spędził na emeryturze. Fukunaga podczas pisania scenariusza zastanawiał się nie tylko nad tym, jak zmienił się główny bohater, ale również skupił się na zmianach, które dotknęły otaczający go świat. Twórcy postanowili więc przekuć pięcioletnią przerwę pomiędzy kolejnymi filmami w atut "No Time to Die".

No Time to Die
No Time to Die
Przeczytaj także Posłuchaj tytułowej piosenki Billie Eilish do nowego "Bonda". Czy "No Time to Die" będzie hitem?

Fukunaga poświęcił też kilka zdań nowemu tajemniczemu przeciwnikowi Bonda. Według słów reżysera zagadkowy Safin będzie najniebezpieczniejszym złoczyńcą, z jakim Agent 007 spotkał się w całej swojej szpiegowskiej karierze.

kadr z filmu Spectre
kadr z filmu Spectre
Przeczytaj także "Bond 25": pijany Daniel Craig pożegnał się z rolą Agenta 007 [WIDEO]

Twórcy zaprezentowali również nowy plakat nadchodzącego filmu.

No Time To Die
Billie Eilish
Billie Eilish
Przeczytaj także Billie Eilish wybrała nowego odtwórcę Bonda. Chce, żeby był nim gwiazdor Marvela

"Bond 25" - kiedy premiera "No Time to Die"?

Produkcja trafi do kin już 2 kwietnia 2020 roku. W polskich kinach film będzie nosił tytuł "Nie czas umierać". W pozostałych rolach wystąpili Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen oraz Rami Malek, który wcieli się w nowego antagonistę.

Foto: materiały prasowe Warner Bros.
Foto: materiały prasowe Warner Bros.
Przeczytaj także Najciekawsze filmowe premiery 2020 roku. Jakie hity zawitają na ekranach w tym roku?

Zobacz też: "Bond 25": gwiazda "Kapitan Marvel" będzie agentką 007

Tagi: Film James Bond Daniel Craig Bond 25