Jak powstawał film „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”?

Robert Skowronski
08.07.2016 13:35
Jak powstawał film „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”? Fot. kadr z wideo

Udostępniono materiał pokazujący realizację nowego dzieła Patryka Vegi, a aktorzy, którzy pojawią się na ekranie wypowiedzieli się o filmie. 

Informowaliśmy już o zakończeniu zdjęć do „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, a także pokazaliśmy fotografie prosto z planu. Tym razem poprzez materiał przedstawiony przez dystrybutora filmu możemy rzucić okiem na proces realizacji obrazu.

Przypominamy, że reżyser obiecał nakręcić całą trylogię o policyjnym świecie, z czego jej pierwszą odsłoną był „Pitbull. Nowe porządki”. Kolejne części ponownie będą w pełni oparte na zebranej przez twórcę dokumentacji. I tak nowa odsłona pokaże historię z punktu widzenia kobiet, a bohaterki były wzorowane na autentycznych policjantkach. Patryk Vega podkreśla, że dostarczy mnóstwa akcji i charakterystycznego dla serii humoru.

Premiera filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” została zaplanowana na 11 listopada 2016 roku. Na ekranie zjawią się Piotr Stramowski, Artur Żmijewski, Sebastian Fabijański, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświeciński. Wśród aktorek znajdą się zaś Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska.

Piotr Stramowski, czyli filmowy Majami, opowiedział o tym, co najbardziej intryguje go w powstającym dziele:

Cały czas odkrywamy coraz bardziej ten policyjny świat. Scenariusz wygląda bardzo ciekawie. Teraz będziemy mogli spojrzeć na sprawę z damskiej strony, co jest czymś nowym. Ciekawostką jest też czarny charakter, nowa postać grana przez Sebastiana Fabijańskiego.

Wymieniony aktor wcieli się w Cukra, członka gangu motocyklowego, którego dziewczyną jest bohaterka grana przez Alicję Bachledę-Curuś:

Ta postać to człowiek skrajności i to bardzo dużych. Respekt na ulicy wybudował sobie przez siłę. Bezkompromisowość, bezduszność i piekielnie bystry intelekt - to tworzy ten czarny charakter. Nie chcę tu używać żadnych epitetów, ale trylogia „Pitbulla” zapowiada się na coś, co może przejść do historii. Dla mnie to jest film z kategorii „skok na bungee bez liny”.

Superlatywów pod adresem dzieła nie szczędzi też Andrzej Grabowski, który wyznał, że jest szczerym miłośnikiem talentu Patryka Vegi:

Scenariusz jest świetny. Zresztą wszystkie policyjne teksty Patryka mają w sobie coś więcej niż opowiadanie, bo drzemie w nich jakiś dziwny nerw, coś bardzo żywego i poruszającego człowieka. „Pitbull” jest uznawany przez policjantów za jeden z niewielu filmów pokazujących ich prawdziwą pracę i co się tam dzieje.

Zobaczcie materiał z realizacji filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i posłuchajcie co mieli do powiedzenia również inni członkowie obsady:

Tak jak aktorzy byli pełni podziwu dla reżysera, tak on też darzy ich dużym uznaniem. Z tego też względu Vega zdecydował się na ponownie obsadzenie tych samych twarzy, choć wybrał też garść nowych dla serii nazwisk:

Aktorzy dali z siebie wszystko, dzięki czemu widzowie zobaczą ich w absolutnie rewelacyjnych kreacjach, w jakich nie widzieli ich nigdy wcześniej. Razem ze wspólnikiem, Emilem Stępniem, jesteśmy bardzo zadowoleni, że daliśmy radę zgromadzić tak znakomitą ekipę aktorską. Wierzymy, że uda nam się oddać w ręce widzów jeszcze wspanialszy film. Oprócz bohaterów z „Nowych porządków" granych przez Maję Ostaszewską, Piotra Stramowskiego, Andrzeja Grabowskiego i Tomasza Oświecińskiego, w filmie pojawią się Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska, Joanna Kulig i Agnieszka Rylik. Do męskiego grona dołączy - po raz pierwszy od wielu lat w negatywnej roli - Artur Żmijewski, a także Sebastian Fabijański.

Jak Wam się podoba materiał z realizacji filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.