Jak prezentuje się Henry Cavill w „Mission: Impossible 6”?

Robert Skowronski
12.06.2017 11:35
Jak prezentuje się Henry Cavill w „Mission: Impossible 6”? Fot. MJT/AdMedia/Sipa USA/East News

Aktor pełniący obecnie obowiązki filmowego Supermana pojawi się również w „Mission: Impossible 6”. Zobaczcie jak wygląda Henry Cavill w nowej odsłonie przygód Ethana Hunta.

Produkcja filmu w reżyserii Christophera McQuarrie'a o roboczym podtytule „Gemini” wystartowała już w kwietniu 2017 roku. Mogliśmy już zobaczyć zdjęcia i wideo z planu, ale do tej pory nie przybliżono nam wyglądu postaci granej przez Henry'ego Cavilla. W końcu naprawiono ten błąd.

Na ekranie pojawią się także Tom Cruise (co wydaje się oczywiste), ale też Simon Pegg, Angela Bassett, Ving Rhames i Rebecca Ferguson. Powraca również Sean Harris jako czarny charakter Solomon Lane, który pojawił się już „Mission: Impossible - Rogue Nation”. Zobaczcie jak wygląda Henry Cavill w „Mission: Impossible 6”:

A tu kilka innych zdjęć z członkami obsady, którymi podzielił się Christopher McQuarrie:

O postaci Cavilla zbyt wiele nie wiadomo. Ma być prawą rękę człowieka stojącego na czele IMF, służby specjalnej rządu Stanów Zjednoczonych. Rola wspomnianego przewodniczącego nie została jeszcze obsadzona. W poszczególnych odsłonach serii przypadała ona w udziale różnym aktorom, wśród nich byli: Herny Czerny, Anthony Hopkins, Tom Wilkinson, Laurence Fishburne oraz Alec Baldwin.

Obraz był kręcony w Paryżu, a obecnie plan przeniósł się do Nowej Zelandii.

David Ellison, jeden z producentów filmu, wyznał, że widzowie mogą być gotowi na scenę kaskaderską Toma Cruise'a, do której aktor przygotowywał się przez rok:

Najpierw wydawało nam się, że nie będziemy już w stanie niczym przebić sceny na Burdż Chalifa, ale potem Tom odegrał akcję z samolotem A400M… To, co zrobi w nadchodzącym filmie, zdecydowanie przebije wszystko co widzieliśmy do tej pory. To absolutnie niewiarygodne, trenował do tego cały rok, w zasadzie już od ukazania się „Rogue Nation”. Wierzę, że będzie to najbardziej imponująca rzecz, jaką Tom Cruise kiedykolwiek zrobił w filmie.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.