Jak szybko upijesz się przy „Johnie Wicku 2”?

Robert Skowronski
08.06.2017 15:00
Jak szybko upijesz się przy „Johnie Wicku 2”? Fot. kadr z filmu

W tym przypadku trup ścieli się gęsto. A gdyby tak przy każdym zgonie na ekranie wypić kieliszek czegoś mocniejszego? Ciekawe jak szybko Ty... zaliczyłbyś zgona?

Obraz, w którym do roli płatnego zabójcy wykonującego taniec śmierci powrócił Keanu Reeves, zadebiutował na ekranach 10 lutego 2017 roku. Reżyserem filmu był Chad Stahelski. Już pierwsza odsłona filmu pokazywała, że jeżeli ktoś stanie na drodze tytułowego bohatera, to znak, że nie pociągnie zbyt długo. Kontynuacja nie odeszła od tej tradycji.

Pistolety, broń maszynowa, strzelby, broń biała, samochody czy gołe pięści. To wszystko arsenał, którym dysponował John Wick przy swoim uśmiercaniu całych hord przeciwników. W sumie pozbawił życia 128 osób.

Jego efektowne dance macabre możecie zobaczyć w poniższym 10-minutowym wideo:

A gdyby uczynić z tego grę? Pamiętacie serial „Jak poznałem waszą matkę?” i pokazaną w jednym z odcinków pijacką zabawę? Robin grana przez Cobie Smulders, gdy występowała na antenie miała taką przypadłość, że bezustannie powtarzała sformułowanie „but, hum”. Gdy tak się działo należało wypić kieliszek alkoholu:

Podobnie można postąpić przy „Johnie Wicku 2”. Z drugiej strony 128 kieliszków na trwający 2 godziny film może się okazać zabójczą dawką. Oczywiście do niczego nie namawiamy.

Jeżeli jednak podejmiecie wyzwanie i uda Wam się przetrwać, to drugą rundę możecie uskutecznić przy „Johnie Wicku 3”. Chad Stahelski jest już w trakcie pisania scenariusza do kolejnej odsłony filmu, który wstępnie ma zadebiutować w 2018 roku. Twórca przyznał jednak, że nie ma pewności co do tego czy ponownie stanie za kamerą.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.