Jak wygląda Bryan Cranston jako Zordon w „Power Rangers”?

Robert Skowronski
05.01.2017 14:03
Jak wygląda Bryan Cranston jako Zordon w „Power Rangers”?

Udostępniono zdjęcie, na którym choć w części możemy się przyjrzeć temu, jak wygląda Bryan Cranston w roli mentora Power Rangers.

Odtwórca m.in. roli Waltera White'a z serialu „Breaking Bad” wcieli się w Zordona. Potężny międzywymiarowy byt o łysej głowie, który łączność z Ziemią utrzymywał przez Centrum Dowodzenia znajdujące się w pobliżu miasta Angel Grove, będzie mistrzem dla Dacre'a Montgomery'ego jako Jasona (Czerwony Wojownik), RJ Cylera jako Billy'ego (Niebieski Wojownik), Naomi Scott jako Kimberly (Różowy Wojownik), Becky Gomez jako Trini (Żółta Wojowniczka), Ludi Lina jako Zacka (Czarny Wojownik). W obsadzie znalazła się także Elizabeth Banks jako Rita Repulsa.

Pokazano fanom zdjęcie, które przybliża nam obraz tego, jak Bryan Cranston będzie wyglądał w tej roli. Jakość fotografii pozostawia wiele do życzenia, ale lepsze to niż nic:

O swojej roli w „Power Rangers” opowiedział Bryan Cranston:

Wykorzystujemy motion capture i jest tam też sporo CGI. Według fabuły jest to prawdziwa osoba, która jest uwięziona w innym wymiarze i staje się tym czymś na ścianie, aby móc przemawiać w centrum dowodzenia. Wciąż ma serce i umysł, ale musi wybrać pięciu Power Rangers, by bronić świata. W innym wypadku wszyscy, których do tej pory znali zginą.

„Power Rangers” to opowieść o piątce nastolatków, którzy będą musieli ocalić świat od zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers.

Obraz w reżyserii Deana Israelitego ma trafić na ekrany 24 marca 2017 roku. Nad scenariuszem pracowało łącznie sześć osób, w tym John Gatins („Giganci ze stali”) oraz Zack Stentz i Ashley Miller („Thor”). Plan zdjęciowy filmu znajdował się m.in. w Vancouver. Obraz ma się rozpocząć od sceny rozgrywającej się 65 milionów lat temu. Zwiastun dzieła zadebiutował podczas New York Comic Con 2016.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.