25.04.2016 14:23

Jak wygląda „Legion samobójców” odtworzony w grze Fallout 4?

W oczekiwaniu na premierę superbohaterskiej produkcji proponujemy coś nietypowego. Zobaczcie jak pieczołowicie zwiastun filmu został odtworzony w grze Fallout 4!

Jak wygląda „Legion samobójców” odtworzony w grze Fallout 4?
foto: kadr z wideo

„Legion samobójców” to wciąż jedna z bardziej oczekiwanych produkcji 2016 roku. Nawet jeśli „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” okazał się sporym rozczarowaniem, wielu widzów liczy, że studio Warner Bros. poprawi nadszarpnięty wizerunek superbohaterów z uniwersum DC Comics superprodukcją z Willem Smithem, Jaredem Leto i Margot Robbie.

Fani odliczają czas do zaplanowanej na 5 sierpnia 2016 polskiej premiery, choćby po to, by przekonać się, jak na wielkim ekranie wypadnie nowy Joker czy powszechnie lubiana postać Harley Quinn. Co jednak gdyby pokazać „Legion samobójców” bez tych aktorów? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć pomysłowy YouTuber z kanału UpIsNotJump, który odtworzył ostatni zwiastun filmu Davida Ayera przy pomocy gry Fallout 4.

Czwarta część kultowej serii postapokaliptycznych produkcji RPG bardzo sprzyja bowiem modyfikacjom i można na jej silniku realizować tego typu pomysły, choć nadal wymaga to ogromu pracy. Tym bardziej podziwiamy skrupulatność, z jaką scena po scenie został odtworzony zwiastun „Legionu samobójców”. Twórca zaznaczył, że mógł wykonać swoją pracę wyłącznie na PC - konsolowe wersje gry nie dałyby mu takich możliwości.

"

Poświęciłem mnóstwo czasu na należyte odwzorowanie modeli Harley Quinn i Deadshota, bo to głównie na nich się skupia ten trailer. Muszę jednak przyznać, że granie Jokerem i Batmanem sprawiało mi tyle radochy, że miałem problemy z ukończeniem tego projektu. "

YouTuber zaznaczył, że ma już pomysły na kolejne trailery, które chciałby przenieść do czwartego Fallouta, ale zachęca, byście dzielili się z nim własnymi pomysłami w komentarzach.

Oto „Legion samobójców” odtworzony w grze Fallout 4:

Deadshot i Harley Quinn na nowym zdjęciu

Tymczasem wspomnianych przez YouTubera bohaterów filmu możemy oglądać nie tylko w świecie Fallouta 4. W internecie pojawiło się nowe zdjęcie promujące film, na którym widzimy szaloną Margot Robbie zalotnie spoglądającą na niebezpiecznego Willa Smitha.

Czy ich relacja przyjmie podobny wymiar, co w komiksach? Biorąc pod uwagę kategorię PG-13, raczej nie ma co liczyć na bardziej pikantne momenty. Jednak reżyser David Ayer wyraził już chęć zrealizowania sequela z wyższą kategorią wiekową, zatem w przyszłości - kto wie? Sukces „Deadpoola” udowodnił, że również superbohaterskie filmy „dla dorosłych” mogą podbić box office.

Jak Wam się podoba „Legion samobójców” przeniesiony do Fallouta 4?

Jakub Gańko
Tagi: Suicide Squad