Jak wygląda Paul McCartney jako Pirat z Karaibów?

Robert Skowronski
15.05.2017 08:43
Jak wygląda Paul McCartney jako Pirat z Karaibów? Fot. Kubacheck, CC BY 2.0 + Dzik Pejnta

Rola nieduża, ale Paul McCartney i tak doczekał się własnego plakatu promującego „Piratów z Karaibów: Zemstę Salazara”. Bo gdy ex-beatles wyrusza na wody, to jest to wydarzenie.

Przez długi czas powrót Keiry Knightley do serii nie był wcale taki pewny. Trzymano nas w niepewności także z rolą Paula McCartneya. Jednak machina promocyjna musi ruszyć na pełnych obrotach - w końcu premiera filmu w reżyserii Joachima Roenninga i Espena Sandberga już 26 maja 2017 roku.

W mediach od dłuższego czasu głośno jest o Johnnym Deppie - rozwód z Amber Heard, popadniecie w długi. Do tego plotki z planu twierdzące, że aktor nie należy do osób punktualnych ze względu na swój hulaszczy tryb życia. Pokazanie wizerunku byłego Beatlesa to jeden ze sposobów na odwrócenie uwagi od gwiazdy filmu.

O roli McCartneya wciąż niewiele wiadomo - będzie wrogiem czy może sprzymierzeńcem Jacka Sparrowa, jak nazywa się jego postać? Tego nie wiemy, wiemy już jednak jak prezentuje się on w pełnej charakteryzacji:

PHhswpfxVRjWlk_1_l Fot. foto: materiały prasowe

Wcześniej w serii wystąpiła inna gwiazda rocka. Mogliśmy oglądać Keitha Richardsa, gitarzystę The Rolling Stones, jako ojca Jacka Sparrowa.

Obsada jest jednak wypełniona także innymi sławami, bo ujrzymy także takie osoby, jak: Kaya Scodelario, Brenton Thwaites i Golshifteh Farahani. Powrócą również Orlando Bloom, Geoffrey Rush jako Barbossa, Kevin McNally w roli Joshameego Gibbsa, Stephen Graham jako Scrum oraz oczywiście wspominay Johnny Depp, czyli ekranowy Jack Sparrow.

Scenarzystą filmu jest Jeff Nathanson odpowiedzialny za teksty „Terminalu”, „Facetów w czerni 3”, „Speed 2” czy „Złap mnie, jeśli potrafisz”. Reżyseruje zaś wspomniany wcześniej duet Joachim Roenning i Espen Sandberg, mający na koncie m.in. „Wyprawę Kon-Tiki”. Panowie nie byli wcześniej związani z serią o piratach.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.