Jak wygląda Vin Diesel w roli Bloodshota? Zobaczcie zdjęcie

Kamil Kacperski
12.10.2018 10:31
Vin Diesel|undefined Fot. Splash News/EAST NEWS

Valiant Comics rozpoczyna swoją przygodę z budowaniem kinowego uniwersum - pierwszym filmem będzie „Bloodshot”, w którym główną rolę zagra Vin Diesel. Jak gwiazda „Szybkich i wściekłych” prezentuje się jako komiksowa machina do zabijania?

Jako część działalności fundraisingowej Game4Paul (działającej ku pamięci Paula Walkera), Vin Diesel zaczął współpracę z Microsoftem i ich marką Xbox. Razem przygotowali kilka przedmiotów przeznaczonych na aukcję, z której przychody zostaną przekazane fundacji Reach Out WorldWide. Jednym z tych przedmiotów jest podpisana przez Diesla kopia komiksu „Bloodshot Salvation #12”. Okładka została narysowana przez ulubionego artystę aktora, Lewisa LaRosa i po raz pierwszy przedstawia Diesla jako Bloodshota.

Trzeba przyznać, że jeżeli nic się nie zmieni w trakcie produkcji, to Vin Diesel będzie wyglądał jak żywcem wyrwany z komiksów o Bloodshocie. Artyści pracujący nad filmem skupili się na przedstawieniu charakterystycznego czerwonego koła na klatce piersiowej postaci oraz jego umiejętnościach destruktywnych - o tym świadczą dwa pistolety, które mężczyzna dzierży w dłoniach:

bloodshot-vin-diesel-03-bloodshot-comic-signed-1138479 Fot. foto: okładka komiksu Bloodshot Salvation #12

Bloodshot Salvation #12 - o czym będzie komiks?

Diesel i Xbox udostępnili również opis przeznaczonego na licytację komiksu:

Najrzadszy komiks o Bloodshocie kiedykolwiek - podpisany przez Vina Diesla, gwiazdę nadchodzącego filmu „Bloodshot”. Specjalnie przygotowany na potrzeby inicjatywy Game4Paul zeszyt zawiera okładkę przygotowaną przez Lewisa LaRosę, który pokazuje, jak Diesel będzie wyglądał w roli ikonicznego herosa.

O czym będzie film Bloodshot?

Gwiazda „Szybkich i wściekłych” wcieli się w głównego bohatera, a sam film ma podążać tropem wyznaczonym przez „Logana” i „Deadpoola”. Produkcja zostanie przeznaczony dla osób dorosłych. Twórcy chcą utrzymać film w estetyce charakterystycznej dla klasyki kina akcji lat 80. i 90., takiej jak „Terminator”, „Robocop” czy „Pamięć absolutna”.

Vin Diesel zagra Angelo Mortalliego, znanego szerzej jako Bloodshot - byłego żołnierza, który powraca do życia po zastrzyku mikroskopijnych komputerów. To wydarzenie zmienia go na zawsze. Mortalli zaczyna pracować jako zabójca dla gangu, jednak organizacja postanawia się go pozbyć i wsypuje go FBI. W końcu mężczyzna zostaje poddany eksperymentowi, który przemienia go w prawdziwą maszynę do zabijania.

Bloodshot - kiedy premiera?

Reżyserią zajmuje się Dave Wilson - partner twórcy filmowego „Deadpoola” Tima Millera w prowadzeniu BlurStudio. Scenarzystą „Bloodshota” jest zaś nominowany do Oscara Eric Heisserer, znany z takich produkcji jak „Coś”, „Koszmar z ulicy Wiązów”, „Oszukać przeznaczenie 5”, czy „Nowy początek”. Premiera filmu jest planowana na początek 2020 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.