12.10.2018 10:31

Jak wygląda Vin Diesel w roli Bloodshota? Zobaczcie zdjęcie

Valiant Comics rozpoczyna swoją przygodę z budowaniem kinowego uniwersum - pierwszym filmem będzie „Bloodshot”, w którym główną rolę zagra Vin Diesel. Jak gwiazda „Szybkich i wściekłych” prezentuje się jako komiksowa machina do zabijania?

Vin Diesel
foto: Splash News/EAST NEWS

Jako część działalności fundraisingowej Game4Paul (działającej ku pamięci Paula Walkera), Vin Diesel zaczął współpracę z Microsoftem i ich marką Xbox. Razem przygotowali kilka przedmiotów przeznaczonych na aukcję, z której przychody zostaną przekazane fundacji Reach Out WorldWide. Jednym z tych przedmiotów jest podpisana przez Diesla kopia komiksu „Bloodshot Salvation #12”. Okładka została narysowana przez ulubionego artystę aktora, Lewisa LaRosa i po raz pierwszy przedstawia Diesla jako Bloodshota.

Trzeba przyznać, że jeżeli nic się nie zmieni w trakcie produkcji, to Vin Diesel będzie wyglądał jak żywcem wyrwany z komiksów o Bloodshocie. Artyści pracujący nad filmem skupili się na przedstawieniu charakterystycznego czerwonego koła na klatce piersiowej postaci oraz jego umiejętnościach destruktywnych - o tym świadczą dwa pistolety, które mężczyzna dzierży w dłoniach:

bloodshot-vin-diesel-03-bloodshot-comic-signed-1138479

Bloodshot Salvation #12 - o czym będzie komiks?

Diesel i Xbox udostępnili również opis przeznaczonego na licytację komiksu:

"

Najrzadszy komiks o Bloodshocie kiedykolwiek - podpisany przez Vina Diesla, gwiazdę nadchodzącego filmu „Bloodshot”. Specjalnie przygotowany na potrzeby inicjatywy Game4Paul zeszyt zawiera okładkę przygotowaną przez Lewisa LaRosę, który pokazuje, jak Diesel będzie wyglądał w roli ikonicznego herosa. "

O czym będzie film Bloodshot?

Gwiazda „Szybkich i wściekłych” wcieli się w głównego bohatera, a sam film ma podążać tropem wyznaczonym przez „Logana” i „Deadpoola”. Produkcja zostanie przeznaczony dla osób dorosłych. Twórcy chcą utrzymać film w estetyce charakterystycznej dla klasyki kina akcji lat 80. i 90., takiej jak „Terminator”, „Robocop” czy „Pamięć absolutna”.

Vin Diesel zagra Angelo Mortalliego, znanego szerzej jako Bloodshot - byłego żołnierza, który powraca do życia po zastrzyku mikroskopijnych komputerów. To wydarzenie zmienia go na zawsze. Mortalli zaczyna pracować jako zabójca dla gangu, jednak organizacja postanawia się go pozbyć i wsypuje go FBI. W końcu mężczyzna zostaje poddany eksperymentowi, który przemienia go w prawdziwą maszynę do zabijania.

Bloodshot - kiedy premiera?

Reżyserią zajmuje się Dave Wilson - partner twórcy filmowego „Deadpoola” Tima Millera w prowadzeniu BlurStudio. Scenarzystą „Bloodshota” jest zaś nominowany do Oscara Eric Heisserer, znany z takich produkcji jak „Coś”, „Koszmar z ulicy Wiązów”, „Oszukać przeznaczenie 5”, czy „Nowy początek”. Premiera filmu jest planowana na początek 2020 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: News Vin Diesel Bloodshot