Jak wygląda najszczęśliwsza Chewbacca świata?

Robert Skowronski
22.05.2016 11:24
Jak wygląda najszczęśliwsza Chewbacca świata? Fot. kadr z wideo

Nie ma to jak sprawić sobie samemu prezent urodzinowy, który jest w stanie dostarczyć tyle szczerej radości. Przedmiotem, który dla mieszkanki Teksasu okazał się być źródłem szczęścia była maska Wookiego z „Gwiezdnych wojen”.

Bohaterką wideo jest rozpromieniona Candace Payne, która po zakupach postawiła podzielić się ze światem swoją zdobyczą. Kobieta była zmuszona do oddania ubrań, które sobie sprawiła, bo nie najlepiej na niej leżały. Jak żartobliwie zaznaczyła sama Candace były za duże.

Zwrot ciuchów równał się zastrzykowi gotówki. Na co ją spożytkować? Odpowiedź przyszła wraz z zauważeniem na sklepowej półce maski Wookiego, wiernego towarzysza Hana Solo. Nie jest to byle jaki gadżet, gdyż potrafi naśladować dźwięki, które wydaje z siebie kudłaty bohater „Gwiezdnych wojen”. Początkowo miał on być przeznaczony dla syna kobiety, ale ten plan szybko uległ zmianie.

Zobaczcie reakcję Candace na założenie swojego nowego nabytku na twarz. Uwaga, ten śmiech jest zaraźliwy:

Stworzony przez Amerykankę filmik obiegł już cały świat. Miał on służyć wyłącznie do pokazania go znajomym, ale stało się inaczej, co zadziwiło Candace:

Jestem wdzięczna za każde miłe słowo i komentarz, choć często na nie nie odpowiadam. Nigdy bym się nie spodziewała, że moja szczera radość przyniesie tyle odtworzeń jako filmik na Facebooku, który polubił też Mark Zuckerberg. Szaleństwo! Odnajdźcie radość w zwykłym dniu.

Moc wideo była tak wielka, że tego typu maski natychmiastowo zaczęły znikać z aukcji internetowych i elektronicznych zasobów sklepów. To zdecydowanie ta jasna strona mocy. Firma produkująca gadżet z Chewiem podziękowała Candace za pozytywną formę niezamierzonej promocji.

Pełen wdzięczności jest też Peter Mayhew, aktor który w „Gwiezdnych wojnach” zagrał Wookiego:

„Jestem takim szczęśliwym Chewbaccą”. Ta pani wciąż sprawia, że się uśmiecham. Urocze wideo, które pojawiło się w moje urodziny.

Radości dostarczył nam niedawno również Peter Mayhew udostępniając oryginalny scenariusz „Gwiezdnych wojen”. Odrobiny uśmiechu możecie też szukać w „Przebudzeniu mocy”, które zostało opowiedziane przy pomocy emotikonek oraz w wersji dla ubogich.

Candace Payne zaraziła Was pozytywną stroną mocy? 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.