27.02.2017 13:42

Jak wygląda niewykorzystany strój Harley Quinn z „Legionu samobójców”?

Postać, która ratowała film Davida Ayera. Antybohaterka będąca ulubienicą widzów. Oto Harley Quinn i jej kreacja, która ostatecznie nie pojawiła się na ekranie.

Jak wygląda niewykorzystany strój Harley Quinn z „Legionu samobójców”?
foto: kadr z filmu

Powraca tu sprawa pocięcia „Legionu samobójców” na stole montażowym w wyniku czego z finalnego dzieła zniknął szereg scen. Wygląda na to, że w jednej z nich, a może wielu, Margot Robbie miała pojawić się w sukience, która nie była pokazana widzom na ekranie, ani nawet w zwiastunach.

Na fotografii, oprócz oczywiście gwiazdy filmu, widzimy Alessandro Bertolazziego, charakteryzatora. To m.in. jego praca została doceniona przez Akademię, co zaowocowało Oscarem dla „Legionu samobójców” właśnie za najlepszą charakteryzację. Sama kreacja pod względem kolorystycznym nie pozostawia wątpliwości pod czyj gust została skrojona. Jej wzór kojarzy się zaś z suknią balową. Zobaczcie:

Wydawać by się mogło, że wraz z wydaniem „Legionu samobójców” na DVD i Blu-rayu wszystkie tajemnice filmu Davida Ayera zostały odsłonięte. Tak jednak nie jest i wygląda na to, że Warner Bros. skrywa jeszcze kilka rzeczy, które nie znalazły się na żadnym oficjalnym nośniku. Być może są trzymane na któryś z kolejnych projektów studia?

Pojawiły się głosy, że powstanie „Legion samobójców 2”. Jeszcze niedawno donosiliśmy, że są prowadzone rozmowy z Melem Gibsonem, aby zajął się realizacją projektu. Z kolei w sierpniu 2016 roku mówiono, że David Ayer zaczął pisać scenariusz sequela, zaś studio planowało wejść na plan zdjęciowy wiosną 2017 roku.

David Ayer został już zaangażowany w pracę nad spin-offem filmu o złoczyńcach. Projekt nazywa się „Gotham City Sirens”, a jego bohaterkami będą Harley Quinn, Kobieta Kot i Trujący Bluszcz. Pomysł na film wyszedł od odtwórczyni roli Harley Quinn, która przy pracy nad „Legionem samobójców” stała się fanką dzieł DC Comics. Aktorka przekonała studio Warner Bros. do swojego pomysłu, a sama figuruje teraz jako producentka nadchodzącego obrazu.

Wytypowano już osobę mającą się zająć napisaniem scenariusza. To Christinie Hodson, która dostarczyła już tekst innego spin-offu. Napisała skrypt filmu „Bumblebee” będącego odnogą serii „Transformers”.

Harley Quinn najlepiej wygląda...

Robert Skowronski
Tagi: Suicide Squad