28.12.2018 10:39

Jak wyglądała praca na planie "Kobiet mafii 2"? Zobaczcie zakulisowe wideo

Dystrybutorzy filmu zaprezentowali materiał zakulisowy, w którym twórcy zdradzają czego można się spodziewać po "Kobietach mafii 2" i opowiadają o tym, jak wyglądała praca nad nadchodzącym filmem Patryka Vegi.

Kobiety mafii 2
foto: kadr z wideo

W filmie powrócą bohaterki znane z pierwszej części filmu: odmieniona Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke), groźna Niania (Agnieszka Dygant) i drapieżna Siekiera (Aleksandra Popławska). Towarzyszyć im będą kolumbijska mega gwiazda Angie Cepeda, a także debiutująca na dużym ekranie Aleksandra Grabowska. W najnowszej odsłonie filmu niebezpiecznym kobietom polskiej mafii będą towarzyszyć Piotr Adamczyk, Patryk Pniewski, Otar Saralidze i Krzysztof Czeczot, a także znany z hitu Netfliksa "Dom z papieru" Enrique Arce, kulturysta Michał Karmowski oraz raperzy Sobota i Bonson. 

Dystrybutor filmu udostępnił wideo zza kulis, gdzie twórcy odsłaniali prawie wszystkie tajemnice "Kobiet mafii 2":

Kobiety mafii 2 z ogromnym rozmachem

Film "Kobiety mafii 2" w reżyserii Patryka Vegi to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia sensacyjna, rozgrywająca się równocześnie na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroko, Kolumbii i Dubaju. Przemyt narkotyków na niespotykaną dotąd skalę, porwania i zabójstwa na zlecenie, kradzież najdroższych, luksusowych samochodów, widmo globalnego terroryzmu i machinacje południowoamerykańskich karteli – wszystko to w kontynuacji jednego z największych kasowych hitów 2018 roku.

Ciąg dalszy "Kobiet mafii" to rozwinięcie wątków znanych z części pierwszej, powrót obsady i zastrzyk zupełnie nowej, świeżej krwi. "Kobiety mafii 2”, na podstawie scenariusza Olafa Olszewskiego i Patryka Vegi, to "nie tylko festiwal akcji i moc efektów specjalnych, ale przede wszystkim potężna dawka humoru, ogromne emocje, porywające historie miłosne i pełnokrwiste bohaterki, dzięki którym w polskiej mafii naprawdę zapanują nowe porządki". 

Kobiety mafii 2 - kiedy premiera?

Tak natomiast brzmi oficjalny opis fabuły nadchodzącego filmu Patryka Vegi:

"

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska).

W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się "mafijną celebrytką".

W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.  "

Film "Kobiety mafii 2" trafi do kin już 22 lutego 2019 roku.

Tagi: News Patryk Vega