Jak wyglądała praca na planie "Kobiet mafii 2"? Zobaczcie zakulisowe wideo

28.12.2018 10:39
Jak wyglądała praca na planie "Kobiet mafii 2"? Zobaczcie zakulisowe wideo Fot. kadr z wideo

Dystrybutorzy filmu zaprezentowali materiał zakulisowy, w którym twórcy zdradzają czego można się spodziewać po "Kobietach mafii 2" i opowiadają o tym, jak wyglądała praca nad nadchodzącym filmem Patryka Vegi.

W filmie powrócą bohaterki znane z pierwszej części filmu: odmieniona Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke), groźna Niania (Agnieszka Dygant) i drapieżna Siekiera (Aleksandra Popławska). Towarzyszyć im będą kolumbijska mega gwiazda Angie Cepeda, a także debiutująca na dużym ekranie Aleksandra Grabowska. W najnowszej odsłonie filmu niebezpiecznym kobietom polskiej mafii będą towarzyszyć Piotr Adamczyk, Patryk Pniewski, Otar Saralidze i Krzysztof Czeczot, a także znany z hitu Netfliksa "Dom z papieru" Enrique Arce, kulturysta Michał Karmowski oraz raperzy Sobota i Bonson. 

Dystrybutor filmu udostępnił wideo zza kulis, gdzie twórcy odsłaniali prawie wszystkie tajemnice "Kobiet mafii 2":

Kobiety mafii 2 z ogromnym rozmachem

Film "Kobiety mafii 2" w reżyserii Patryka Vegi to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia sensacyjna, rozgrywająca się równocześnie na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroko, Kolumbii i Dubaju. Przemyt narkotyków na niespotykaną dotąd skalę, porwania i zabójstwa na zlecenie, kradzież najdroższych, luksusowych samochodów, widmo globalnego terroryzmu i machinacje południowoamerykańskich karteli – wszystko to w kontynuacji jednego z największych kasowych hitów 2018 roku.

Ciąg dalszy "Kobiet mafii" to rozwinięcie wątków znanych z części pierwszej, powrót obsady i zastrzyk zupełnie nowej, świeżej krwi. "Kobiety mafii 2”, na podstawie scenariusza Olafa Olszewskiego i Patryka Vegi, to "nie tylko festiwal akcji i moc efektów specjalnych, ale przede wszystkim potężna dawka humoru, ogromne emocje, porywające historie miłosne i pełnokrwiste bohaterki, dzięki którym w polskiej mafii naprawdę zapanują nowe porządki". 

Kobiety mafii 2 - kiedy premiera?

Tak natomiast brzmi oficjalny opis fabuły nadchodzącego filmu Patryka Vegi:

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska).

W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się "mafijną celebrytką".

W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan. 

Film "Kobiety mafii 2" trafi do kin już 22 lutego 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.