Jak wygląda usunięta scena z „Avengers: Czas Ultrona”?

Robert Skowronski
09.12.2015 14:35
Jak wygląda usunięta scena z „Avengers: Czas Ultrona”? Fot. kadr z wideo

Scena z marvelowskimi superbohaterami walczącymi z Visionem granym przez Paula Bettany'ego, mogła wyglądać nieco inaczej niż w finalnym dziele. Zobaczcie jak.

Moment, w którym za sprawą Thora rodzi się czerwonogłowy Vision początkowo był planowany inaczej przez Jossa Whedona, reżysera „Avengers: Czas Ultrona”. Scena miała być dłuższa i wypełniona większą dawką akcji, której przecież i tak w dziele nie brakowało. Prawdopodobnie to właśnie z tego względu, jak i tego że obraz trwa blisko 2,5 godziny, skrócono sekwencję.

Zobaczcie jak pierwotnie widział ją Joss Whedon. Efekt jest lekko komiczny, gdyż nie dokończono zabiegów w postprodukcji, zaś część bohaterów przechadza się jedynie w elementach swoich strojów. Oto Hollywood odarte z tajemnicy:

Materiał zawarty jest na składającym się z 13 płyt wydawnictwie „Marvel Cinematic Universe: Phase 2 Collection”, które ukazało się na Blu-rayu. Wygląda ono tak:

marvel Fot. foto: amazon.com

W środku znalazły się pełne wydania m.in. filmów „Iron Man 3”, „Thor: Mroczny Świat”, „Avengers: Czas Ultrona” czy „Strażnicy Galaktyki”. Jednak prawdziwą gratką jest 166 minut dodatkowych materiałów. Koszt całości to 184,99 dolarów.

Jak Wam się podoba usunięta scena z „Avengers: Czas Ultrona”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.