11.06.2018 11:39

Jak wyglądają Predatorzy bez maski w nowym „Predatorze”?

Oprócz tego twórcy zaprezentowali nowy rodzaj kosmicznego zabójcy, czyli Predatora-giganta. Wyróżnia się tym, że (niespodzianka) jest większy od swoich pobratymców. Zobaczcie, jak potwory prezentują się w akcji.

Predator 2018
foto: materiały prasowe 20th Century Fox

Kilka tygodni temu podczas Cinema-Conu 2018 Fox opublikował pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu o Predatorach, zatytułowanego po prostu „Predator”. Twórcy zapewniali, że nowa produkcja nie tylko będzie nawiązywała do pierwszych dwóch tytułów, ale również wprowadzi wiele nowości do znanej od dekad marki. 

Jedną z tych nowości mamy okazję zobaczyć w drugim zwiastunie produkcji. Chodzi o Predatora-giganta, który bezproblemowo radzi sobie z pokonaniem swoich mniejszych pobratymców. Tak oto prezentuje się nowe straszydło w zapowiedzi „Predatora”:

Nowy rodzaj Predatora w zwiastunie „Predatora”

Czyżby widoczny w zwiastunie potwór był wynikiem eksperymentów Predatorów, o którym wspominano w pierwszym trailerze? Postać Olivii Munn opowiadała o tym, że zabójcy podróżują po planetach i na każdej z nich przeprowadzają zabieg hybrydyzacji, pobierając materiał genetyczny z lokalnych gatunków, który zapewnia pożądane przez nich efekty, a następnie mieszają go z własnym DNA. 

Predator-gigant może być właśnie owocem tych zabiegów. Kto wie, może wyjątkowo paskudny stwór będzie na tyle inteligentny, że będzie potrafił się komunikować w języku ludzi? A może po prostu będzie kolejnym Predatorem, którego zlikwiduje postać Boyda Holbrooka i jego przyjaciele-żołnierze.

Kiedy premiera „Predatora”?

Tego i wielu innych rzeczy dowiemy się już 21 września 2018 roku, kiedy film w reżyserii Shane'a Blacka trafi do kin. Czekacie na nowego „Predatora”?

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Predator