Jak wyglądają Predatorzy bez maski w nowym „Predatorze”?

Kamil Kacperski
11.06.2018 11:39
Predator 2018|undefined Fot. materiały prasowe 20th Century Fox

Oprócz tego twórcy zaprezentowali nowy rodzaj kosmicznego zabójcy, czyli Predatora-giganta. Wyróżnia się tym, że (niespodzianka) jest większy od swoich pobratymców. Zobaczcie, jak potwory prezentują się w akcji.

Kilka tygodni temu podczas Cinema-Conu 2018 Fox opublikował pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu o Predatorach, zatytułowanego po prostu „Predator”. Twórcy zapewniali, że nowa produkcja nie tylko będzie nawiązywała do pierwszych dwóch tytułów, ale również wprowadzi wiele nowości do znanej od dekad marki. 

Jedną z tych nowości mamy okazję zobaczyć w drugim zwiastunie produkcji. Chodzi o Predatora-giganta, który bezproblemowo radzi sobie z pokonaniem swoich mniejszych pobratymców. Tak oto prezentuje się nowe straszydło w zapowiedzi „Predatora”:

Nowy rodzaj Predatora w zwiastunie „Predatora”

Czyżby widoczny w zwiastunie potwór był wynikiem eksperymentów Predatorów, o którym wspominano w pierwszym trailerze? Postać Olivii Munn opowiadała o tym, że zabójcy podróżują po planetach i na każdej z nich przeprowadzają zabieg hybrydyzacji, pobierając materiał genetyczny z lokalnych gatunków, który zapewnia pożądane przez nich efekty, a następnie mieszają go z własnym DNA. 

Predator-gigant może być właśnie owocem tych zabiegów. Kto wie, może wyjątkowo paskudny stwór będzie na tyle inteligentny, że będzie potrafił się komunikować w języku ludzi? A może po prostu będzie kolejnym Predatorem, którego zlikwiduje postać Boyda Holbrooka i jego przyjaciele-żołnierze.

Kiedy premiera „Predatora”?

Tego i wielu innych rzeczy dowiemy się już 21 września 2018 roku, kiedy film w reżyserii Shane'a Blacka trafi do kin. Czekacie na nowego „Predatora”?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.