25.06.2016 11:30

Jak wyglądają samochody z „Szybkich i wściekłych 8”?

Kluczowy element, jeżeli chodzi o serię „Szybcy i wściekli”, czyli samochody. Zobaczcie te, które pojawią się w ósmej odsłonie filmu.

Jak wyglądają samochody z „Szybkich i wściekłych 8”?
foto: kadr z filmu

Plan dzieła F. Gary’ego Graya zawędrował już na Kubę, a od pewnego czasu znajduje się na Islandii. Twórcy zapowiedzieli, że w położonym około 45 km od Reykjavíku miasteczku Akranes ma zostać nakręcona scena największej eksplozji w dziejach kraju. Zdjęcia do filmu mają też być realizowane w Nowym Jorku, Atlancie, czy w Rosji.

Tymczasem możemy zobaczyć jak wyglądają auta, którymi będą przemieszczać się bohaterowie. Co jest już regułą w serii mamy do czynienia z potężnymi maszynami pojawiającymi się w snach wielu fanów motoryzacji. Jednak z racji tego, że służą one do jazdy po ośnieżonych i oblodzonych terenach Islandii, przeszły kilka ulepszeń.

Zobaczcie jak wyglądają samochody, które ujrzymy w „Szybkich i wściekłych 8”:

"

Hobbs to siła. Jego samochód musi być taki sam. "

"

Romanowi zależy na prędkości i zawsze wozi się ze stylem. "

"

Powodzenia z przejściem obok Tej. Jej piła jest gotowa na walkę w każdym terenie. "

"

Szybki, wytrwały i zwinny. Samochód Letty pasuje jej jak rękawiczka. "

"

Czy Dom jest gotowy na drogę pokrytą śniegiem? "

Ósma odsłona zapoczątkowanej w 2001 roku serii ma trafić do kin 21 kwietnia 2017 roku. Oprócz dobrze znanych aktorów cyklu przed kamerą mają się też pokazać Kurt Russell jako rządowy agent Pan Nikt oraz Lucas Black w roli znanego z „Tokio Drift” Shauna Boswella. Nowymi twarzami w obsadzie będą też znany z „Gry o tron” Kristofer Hivju w roli podwładnego czarnego charakteru, Scott Eastwood jako protegowany Pana Nikt, zaś głównym złym ma być Charlize Theron – w filmie będzie się nazywać Cipher.

Najnowszą gwiazdą, która dołączyła do reszty jest Helen Mirren. Laureatka Oscara miała postawić twórcom tylko jeden warunek - jej bohaterka ma prowadzić na ekranie samochód.

Pokazano też już zdjęcie przedstawiające nowy wizerunek Hobbsa granego przez Dwayne’a Johnsona:

Jak Wam się podobają samochody z „Szybkich i wściekłych 8”?

Robert Skowronski
Tagi: News Szybcy i wściekli