Jak wyglądał casting na zombie do parku rozrywki z „The Walking Dead”?

Justyna Kierzkowska
12.12.2016 13:17
Jak wyglądał casting na zombie do parku rozrywki z „The Walking Dead”? Fot. kadr z wideo

Od zawsze marzyła się Wam rola żywego umarlaka, który nieco powłócząc nogami, przemierza świat w poszukiwaniu świeżego mięska? Teraz możecie sprawdzić, jak dobre muszą być Wasze „zombiczne” umiejętności.

W „The Walking Dead” żywe truposze odgrywają naprawdę ważną rolę, czyli ścigają głównych bohaterów, żeby ich ugryźć i przemienić w jednego ze swoich. Fani gatunku i miłośnicy zombie, którzy dotrwali do przedostatniego odcinka najnowszej, 7. serii produkcji, mogą być naprawdę zadowoleni z rozwiązań scenarzystów. Widzowie mieli okazję zobaczyć umarlaka wyjętego wprost z filmowego świata Lucio Fulciego, włoskiego twórcy dzieł z nurtu kina gore oraz zombie movies. Z kolei we wcześniejszych epizodach pojawiły się takie żywe trupy, jak m.in. Scott Ian z grupy Anthrax czy osobnik stylizowany na Donalda Trumpa. 

Jeśli od dawna jesteście przekonani, że umiejętność udawania perfekcyjnego ożywionego umarlaka to Wasza mocna strona, zobaczcie, jak wyglądał casting do roli zombie z serii „The Walking Dead”. Szczęśliwcy, którzy pomyślnie przeszli próbę, mogą straszyć gości odwiedzających rozrywkową część Universal Studios Hollywood, gdzie poza częścią parku przeznaczoną dla fanów Harry'ego Pottera, otwarta została została również specjalna atrakcja dla miłośników postapokaliptycznego świata pełnego żywych trupów.    

Przypomnijmy, że październiku 2016 Charlie Collier, przewodniczący stacji AMC, ogłosił, że historia Ricka Grimesa i innych ocalałych się nie zakończy, zaś 8. sezon serialu będzie miał premierę w październiku 2017 roku. Z kolei showrunner serialu, Scott M. Gimple, jest przekonany, że historia o umarlakach z Rickiem Grimesem w roli głównej trafi któregoś dnia do kin.

Waszym zdaniem dostalibyście rolę zombie, czy musicie jeszcze trochę poćwiczyć?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.