Jak wyglądałby Jamie Foxx jako Blade?

Robert Skowronski
30.06.2017 13:32
Jak wyglądałby Jamie Foxx jako Blade? Fot. Martin Evans / Splash /EAST NEWS; materiały prasowe

Łowca wampirów, który sam jest krwiopijcą, z tym że potrafiącym chodzić w świetle dnia o twarzy Jamiego Foxxa? Zobaczcie grafikę ukazującą tę wizję.

Marvel w 2013 roku nabył ponownie prawa do postaci Ghost Ridera, Punishera i Blade'a. Dwóch z pierwszych powróciło już na ekrany. Inaczej ma się sprawa z czarnoskórym wampirem, który na ekranie był do tej pory portretowany przez Wesley Snipesa. Kto mógłby się wcielić w nowego Blade'a, jeżeli ten doczeka się nowego własnego filmu?

Już Anthony Mackie, znany z roli Falcona, wyraził swoją chęć podjęcia się tego zadania. Powstała jednak fanowska grafika zgłaszająca nowego kandydata. Jak Jamie Foxx mógłby wyglądać jako Blade? Poniżej znajdziecie odpowiedź:

jamie-foxx-blade Fot. foto: twitter.com/BossLogic

Kevin Feige w jednym z ostatnich wywiadów rzucił nieco światła na to czy jest szansa na włączenie Blade'a do Kinowego Uniwersum Marvela:

Myślę, że byłoby to fajne. Pewnego dnia. Moja kadencja w Marvelu rozpoczęła się 17 lat temu, mieliśmy wtedy dwie rzeczy, które rozpoczęły erę nowożytną. Jedną z nich byli X-Men, gdzie widzowie po raz pierwszy mogli powiedzieć, że jest w tym życie. Jednak na kilka lat przed tym był już Blade. Postać, o której nikt nie słyszał - pojawił się tylko w kilku komiksach, takich jak „Tomb of Dracula”, a i tak udało się pomysł przekształcić w wielką franczyzę. To była dla mnie wielka lekcja na mojej drodze życiowej: „Nie ważne jak dobrze znana jest dana postać, ale jak dobry jest film z jej udziałem”. Taka produkcja, która kilka lat później byłaby powodem, dla którego robimy „Strażników Galaktyki” i „Doktora Strange’a”. Blade jest teraz postacią z przeszłością i myślę, że pewnego dnia fajnie byłby z nim coś zrobić.

Już jakiś czas temu istniał plan stworzenia crossoveru „Underworld” i „Blade'a”, ale ostatecznie postanowiło zająć się tylko filmem z postacią Snipesa. Czy teraz łowca wampirów dołączy do MCU? Fani na to czekają. Zobaczymy co zrobią producenci.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.