30.06.2017 13:32

Jak wyglądałby Jamie Foxx jako Blade?

Łowca wampirów, który sam jest krwiopijcą, z tym że potrafiącym chodzić w świetle dnia o twarzy Jamiego Foxxa? Zobaczcie grafikę ukazującą tę wizję.

Jak wyglądałby Jamie Foxx jako Blade?
foto: Martin Evans / Splash /EAST NEWS; materiały prasowe

Marvel w 2013 roku nabył ponownie prawa do postaci Ghost Ridera, Punishera i Blade'a. Dwóch z pierwszych powróciło już na ekrany. Inaczej ma się sprawa z czarnoskórym wampirem, który na ekranie był do tej pory portretowany przez Wesley Snipesa. Kto mógłby się wcielić w nowego Blade'a, jeżeli ten doczeka się nowego własnego filmu?

Już Anthony Mackie, znany z roli Falcona, wyraził swoją chęć podjęcia się tego zadania. Powstała jednak fanowska grafika zgłaszająca nowego kandydata. Jak Jamie Foxx mógłby wyglądać jako Blade? Poniżej znajdziecie odpowiedź:

jamie-foxx-blade

Kevin Feige w jednym z ostatnich wywiadów rzucił nieco światła na to czy jest szansa na włączenie Blade'a do Kinowego Uniwersum Marvela:

"

Myślę, że byłoby to fajne. Pewnego dnia. Moja kadencja w Marvelu rozpoczęła się 17 lat temu, mieliśmy wtedy dwie rzeczy, które rozpoczęły erę nowożytną. Jedną z nich byli X-Men, gdzie widzowie po raz pierwszy mogli powiedzieć, że jest w tym życie. Jednak na kilka lat przed tym był już Blade. Postać, o której nikt nie słyszał - pojawił się tylko w kilku komiksach, takich jak „Tomb of Dracula”, a i tak udało się pomysł przekształcić w wielką franczyzę. To była dla mnie wielka lekcja na mojej drodze życiowej: „Nie ważne jak dobrze znana jest dana postać, ale jak dobry jest film z jej udziałem”. Taka produkcja, która kilka lat później byłaby powodem, dla którego robimy „Strażników Galaktyki” i „Doktora Strange’a”. Blade jest teraz postacią z przeszłością i myślę, że pewnego dnia fajnie byłby z nim coś zrobić. "

Już jakiś czas temu istniał plan stworzenia crossoveru „Underworld” i „Blade'a”, ale ostatecznie postanowiło zająć się tylko filmem z postacią Snipesa. Czy teraz łowca wampirów dołączy do MCU? Fani na to czekają. Zobaczymy co zrobią producenci.

Robert Skowronski
Tagi: Blade