22.11.2018 14:17

Jak wyglądaliby Joker i Loki, gdyby Leto i Hiddleston zamienili się rolami?

BossLogic kontynuuje swoją serię obrazków z serii "co by było, gdyby...". Tym razem bohaterami są Jared Leto, Tom Hiddleston, a także Tom Holland i Ezra Miller.

Joker i Loki
foto: materiały prasowe

W połowie listopada 2018 roku artysta-fan BossLogic zaczął udostępniać obrazki, na których zamieniał rolami aktorów występujących w filmach superbohaterskich. Wśród nich znaleźli się m.in. Chris Hemsworth wcielający się w Aquamana, Ben Affleck w roli Iron Mana, czy Scarlett Johansson jako Wonder Woman. Artysta kontynuuje swoją serię i tym razem przygotował swoje wersje Jokera, Lokiego, Flasha i Spider-Mana.

Na pierwszy ogień poszli Loki i Joker, w których oryginalnie wcielają się Tom Hiddleston i Jared Leto. Żeby zobaczyć Leto w roli Lokiego wystarczy kliknąć w strzałkę obok zdjęcia Hiddlestona-Jokera:

Tom Holland jako Flash i Ezra Miller w roli Spider-Mana

Kolejne dzieło BossLogica prezentuje jego wizję Ezry Millera w roli Spidey'ego i Toma Hollanda wcielającego się we Flasha. Oto jak najmłodsi członkowie superbohaterskich drużyn mogliby wyglądać, gdyby zamienili się rolami:

Trzeba przyznać, że z tych duetów lepiej wypada para Hiddleston-Leto. Przy dopracowanym make-upie i charakteryzacji można by ich wręcz pomylić. Sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby panowie zaczęli mówić. Ciekawe jak brzmiałby "śmiech Jokera" w wykonaniu brytyjskiego aktora.

Joker i Loki - w jakich filmach pojawią się złoczyńcy?

Obydwaj panowie w najbliższej przyszłości zagoszczą jeszcze na naszych ekranach - Loki powróci w solowym serialu Disney+, natomiast Jokera zobaczymy w kilku różnych filmach. Plotki głoszą, że Jared Leto wystąpi gościnnie w "Birds of Prey", podobno powstaje solowy film o jego przygodach i ruszyły też zdjęcia do origin-story Jokera, którego zagra Joaquin Phoenix. Data premiery produkcji o bracie Thora jest nieznana, natomiast "Joker" trafi do kin pod koniec 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Jared Leto Tom Hiddleston Joker Marvel Loki DC Comics BossLogic