Jak wyglądałby Kingpin ze "Spider-Mana: Uniwersum" w rzeczywistości? Zobaczcie przerażający fan-art

Kamil Kacperski
31.12.2018 12:04
Jak wyglądałby Kingpin ze "Spider-Mana: Uniwersum" w rzeczywistości? Zobaczcie przerażający fan-art Fot. kadr z wideo

"Spider-Man: Uniwersum" to jeden z najlepszych filmów tego roku, a jedną z najlepszych rzeczy w produkcji jest jej złoczyńca, Wilson Fisk. A jak karykaturalny złoczyńca wyglądałby, gdyby grał go Vincent D'Onofrio?

Krótka odpowiedź brzmi: absolutnie przerażająco i wstrętnie. Cechą charakterystyczną "Spider-Mana: Uniwersum" jest niesamowity styl graficzny produkcji, który znacząco wyróżnia się na tle innych filmów animowanych. Jednym z efektów zastosowanych przez twórców było całkowite przerysowanie niektórych postaci - jedną z karykatur jest właśnie Kingpin, który w nowym filmie o Pajączkach wygląda bardzo, ale to bardzo nienaturalnie. Mężczyzna ma nieproporcjonalnie małą głowę i ogromne ciało. I o ile postać zawsze wyglądała tak w komiksach, o tyle reżyserowie "Spider-Mana: Uniwersum" podkręcili ten absurd do poziomu n-tego. 

Fakt ten postanowił wykorzystać użytkownik Reddita o pseudonimie "CapThatsHim", który przygotował bardzo amatorski projekt Kingpina z "Uniwersum" w wersji "live-action". W Wilsona Fiska wciela się Vincent D'Onofrio, aktor grający złoczyńcę w anulowanym serialu Netfliksa "Daredevil". Zobaczcie tą abominację:

spidey

Spider-Man: Uniwersum - Kingpin głównym złoczyńcą 

Kingpin niedawno stał się bohaterem nagłówków, gdy w Nowym Jorku zauważono tajemnicze niebieskie światło. Fani filmu "Spider-Man: Uniwersum" porównali nieprawdopodobne zdarzenie do eksperymentów Fiska widzianych w produkcji o Pajączkach. Złoczyńca bowiem próbuje przedostać się do innych wymiarów przy użyciu zderzacza hadronów, co skutkuje tym, że do uniwersum Milesa Moralesa trafiają Spider-Ham, Spider-Gwen i reszta pajęczej ekipy. W jakim celu Kingpin przeprowadza te doświadczenia? Tego nie będziemy zdradzali, ponieważ motywacja złoczyńcy jest kolejnym świetnym fragmentem animacji o Spider-Manie. 

Film "Spider-Man: Uniwersum" trafił do kin 28 grudnia 2018 roku, ale już na kilka dni przed premierą odbywały się pokazy przedpremierowe. Twórcy już teraz zapowiedzieli powstanie drugiej części, która skupiać ma się na eksplorowaniu romansu między Milesem a Gwen. W planach jest także spin-off o kobietach-pająkach. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.