Jak wyglądaliby bohaterowie Marvela, gdyby grali ich aktorzy DC?

Kamil Kacperski
20.11.2018 13:50
Jak wyglądaliby bohaterowie Marvela, gdyby grali ich aktorzy DC? Fot. materiały prasowe

Bosslogic przygotował ciekawą zamianę ról aktorów grających w "przeciwnych" uniwersach. Zobaczcie jak wyglądałby Iron Man grany przez Bena Afflecka albo Aquaman w wykonaniu Chrisa Hemswortha.

Australijski artysta o pseudonimie Bosslogic przygotował ciekawe fotografie, na których pokazał jak jego zdaniem mogłyby wyglądać postaci ze światów Marvela i DC, gdyby grali je aktorzy z przeciwnych uniwersów. Autor zestawił Thora z Aquamanem, Supermana z Kapitanem Ameryką, Wonder Woman z Black Widow oraz Batmana z Iron Manem. 

Pierwszy z udostępnionych przez niego duetów przedstawiał Jasona Momoę w roli Thora i Chrisa Hemswortha jako Aquamana. Kliknijcie w strzałkę obok zdjęcia, żeby zobaczyć drugie foto:

Ben Affleck jako Iron Man? Robert Downey Junior jako Batman?

Kolejny duet przedstawiał Gal Gadot w roli agentki Romanoff, aka Black Widow oraz Scarlett Johansson wcielającą się w Wonder Woman:

Potem przyszła pora na amerykańskie symbole, czyli Supermana i Kapitana Amerykę. Bosslogic przedstawił swoją wersję tego, jak w odwrotnych rolach wyglądaliby Chris Evans i Henry Cavill:

Serię prac Bosslogica zamyka na razie przerobienie miliarderów, playboyów i filantropistów - Batmana i Iron Mana. Robert Downey Junior jako Mroczny Rycerz? O dziwo, nawet pasuje:

Kiedy premiery nowych filmów Marvela i DC?

Trzeba przyznać, że Bosslogic przygotował naprawdę ciekawą serię i mamy nadzieję, że na tym się ona nie skończy. Właściwe wersje postaci Marvela będziemy mogli zobaczyć w kwietniu 2019 roku w filmie "Avengers 4", natomiast postaci DC pojawią się w "Aquamanie", którego premiera odbędzie się 21 grudnia 2018 roku oraz w "Wonder Woman 1984". Produkcja trafi do kin w czerwcu 2020 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.