20.11.2018 13:50

Jak wyglądaliby bohaterowie Marvela, gdyby grali ich aktorzy DC?

Bosslogic przygotował ciekawą zamianę ról aktorów grających w "przeciwnych" uniwersach. Zobaczcie jak wyglądałby Iron Man grany przez Bena Afflecka albo Aquaman w wykonaniu Chrisa Hemswortha.

Liga Sprawiedliwości i Avengers
foto: materiały prasowe

Australijski artysta o pseudonimie Bosslogic przygotował ciekawe fotografie, na których pokazał jak jego zdaniem mogłyby wyglądać postaci ze światów Marvela i DC, gdyby grali je aktorzy z przeciwnych uniwersów. Autor zestawił Thora z Aquamanem, Supermana z Kapitanem Ameryką, Wonder Woman z Black Widow oraz Batmana z Iron Manem. 

Pierwszy z udostępnionych przez niego duetów przedstawiał Jasona Momoę w roli Thora i Chrisa Hemswortha jako Aquamana. Kliknijcie w strzałkę obok zdjęcia, żeby zobaczyć drugie foto:

Ben Affleck jako Iron Man? Robert Downey Junior jako Batman?

Kolejny duet przedstawiał Gal Gadot w roli agentki Romanoff, aka Black Widow oraz Scarlett Johansson wcielającą się w Wonder Woman:

Potem przyszła pora na amerykańskie symbole, czyli Supermana i Kapitana Amerykę. Bosslogic przedstawił swoją wersję tego, jak w odwrotnych rolach wyglądaliby Chris Evans i Henry Cavill:

Serię prac Bosslogica zamyka na razie przerobienie miliarderów, playboyów i filantropistów - Batmana i Iron Mana. Robert Downey Junior jako Mroczny Rycerz? O dziwo, nawet pasuje:

Kiedy premiery nowych filmów Marvela i DC?

Trzeba przyznać, że Bosslogic przygotował naprawdę ciekawą serię i mamy nadzieję, że na tym się ona nie skończy. Właściwe wersje postaci Marvela będziemy mogli zobaczyć w kwietniu 2019 roku w filmie "Avengers 4", natomiast postaci DC pojawią się w "Aquamanie", którego premiera odbędzie się 21 grudnia 2018 roku oraz w "Wonder Woman 1984". Produkcja trafi do kin w czerwcu 2020 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Marvel DC Comics BossLogic