Jak wyglądały wpadki na planie „Legionu samobójców”?

Robert Skowronski
28.11.2016 10:15
Jak wyglądały wpadki na planie „Legionu samobójców”? Fot. kadr z wideo

Bawiły Was sceny w „Legionie samobójców”? Wpadki i nieudane sekwencje powinny uczynić to samo, tyle że ze spotęgowanym efektem.

„Legion samobójców” zmierza na DVD i Blu-ray - polska premiera 5 grudnia 2016 roku. Obraz Davida Ayera został pozbawiony wielu scen, które były wcześniej prezentowane w trailerach - z tego powodu studio Warner Bros. miało dużo nieprzyjemności ze strony zdenerwowanego widza, który czuł się oszukany takimi posunięciami. Domowe wydanie ma zawierać rozszerzoną wersję filmu, a także szereg dodatków, jak np. materiał pokazujący jak powstawały sceny z Jokerem i Harley Quinn.

Innym z bonusów będzie przedstawienie nieudanych scen. Te możecie zobaczyć w poniższym wideo. Dużo śmiechu, dużo wygłupów i improwizacji wywołujących na twarzach kolegów i koleżanek z planu uśmiech.

Choć akcja w filmie w dużej mierze opierała się na efektownych scenach strzelanin, to posługiwanie się bronią palną nie było najłatwiejsze. Rekwizyty lubiły blokować się między uprzężami na strojach, niekiedy trudnością było też sprawne włożenie magazynka i przeładowanie. Przy licznych akrobacjach czy przeskakiwaniu elementów otoczenia łatwo było o potknięcie i zwyczajne wyłożenie się jak długi.

Liczymy, że na właściwym wydaniu otrzymamy więcej takich perełek. Tymczasem możecie zapoznać się z poniższym wideo pokazującym wpadki na planie „Legionu samobójców”:

„Legion samobójców” w rozszerzonej wersji zadebiutował już na platformach cyfrowych. Wiadomo zatem, jak różni się od tego co mogliśmy zobaczyć w kinach. Oglądamy kilka scen pokazujących pogardę Jokera wobec Harley Quinn - ma to ukazać, że została ona wykorzystana przez Księcia Zbrodni do ucieczki z Arkham, a on sam nie darzy jej uczuciem. 

Gdy bohaterowie lecą helikopterem Killer Croc wymiotuje. Po tym jak ginie Slipknot Harley i Boomerang dzielą się z resztą swoim planem zaatakowania żołnierzy. Harley goni Jokera na motorze. Udaje jej się go dopaść. Dziewczyna przykłada mu pistolet do głowy i pyta czy „bardziej obawia się jej miłości niż pistoletu?”. W scenie przy barze historia opowiedziana przez Diablo jest znacznie dłuższa.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.