26.10.2018 12:35

"Jak wytresować smoka 3" - najnowszy zwiastun filmu z polskim dubbingiem

W sieci pojawił się kolejny, najnowszy trailer wyczekiwanej animacji "Jak wytresować smoka 3" w polskiej wersji językowej. Co prezentuje tym razem?

Jak wytresować smoka 3
foto: kadr z wideo

Do premiery "Jak wytresować smoka 3" wciąż pozostało jeszcze sporo miesięcy, jednak oczekiwanie osładzają kolejne zwiastuny i materiały promocyjne. Dotychczas mogliśmy zobaczyć dwa oficjalne trailery filmu. Teraz możemy wreszcie poznać materiał, który zapowiadano na New York Comic Conie. I to w polskiej wersji językowej!

"Jak wytresować smoka 3" - nowy zwiastun

W kontynuacji serii „Jak wytresować smoka” zobaczymy spełnione marzenie Czkawki o utopii, w której Wikingowie żyją w harmonii ze smokami. Jednocześnie Szczerbatek poznaje dziką samicę Nocnej Furii i opuszcza wyspę Berg. Niestety nad krainą Wikingów zaczyna ciążyć nowe niebezpieczeństwo – pojawia się bezwzględny łowca Nocnych Furii. Zmusza to Czkawkę i jego smoka do podjęcia ważnych decyzji, by uratować swoich najbliższych. Zobaczcie najnowszy zwiastun filmu z polskim dubbingiem:

Kiedy premiera filmu "Jak wytresować smoka 3"?

W oryginalnej wersji językowej głosu postaciom użyczą Jay Baruchel, America Ferrera, Gerard Butler, Jonah Hill, Kristen WiigKit HarringtonCate Blanchett oraz F. Murray Abraham, którego usłyszymy w roli czarnego charakteru. Scenariuszem i reżyserią ponownie zajmie się Dean DeBlois. Polska premiera "Jak wytresować smoka 3" została zaplanowana 15 lutego 2019 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Zwiastuny Jak wytresować smoka