"Jak wytresować smoka 3" - najnowszy zwiastun filmu z polskim dubbingiem

Natalia Hluzow
26.10.2018 12:35
"Jak wytresować smoka 3" - najnowszy zwiastun filmu z polskim dubbingiem Fot. kadr z wideo

W sieci pojawił się kolejny, najnowszy trailer wyczekiwanej animacji "Jak wytresować smoka 3" w polskiej wersji językowej. Co prezentuje tym razem?

Do premiery "Jak wytresować smoka 3" wciąż pozostało jeszcze sporo miesięcy, jednak oczekiwanie osładzają kolejne zwiastuny i materiały promocyjne. Dotychczas mogliśmy zobaczyć dwa oficjalne trailery filmu. Teraz możemy wreszcie poznać materiał, który zapowiadano na New York Comic Conie. I to w polskiej wersji językowej!

"Jak wytresować smoka 3" - nowy zwiastun

W kontynuacji serii „Jak wytresować smoka” zobaczymy spełnione marzenie Czkawki o utopii, w której Wikingowie żyją w harmonii ze smokami. Jednocześnie Szczerbatek poznaje dziką samicę Nocnej Furii i opuszcza wyspę Berg. Niestety nad krainą Wikingów zaczyna ciążyć nowe niebezpieczeństwo – pojawia się bezwzględny łowca Nocnych Furii. Zmusza to Czkawkę i jego smoka do podjęcia ważnych decyzji, by uratować swoich najbliższych. Zobaczcie najnowszy zwiastun filmu z polskim dubbingiem:

Kiedy premiera filmu "Jak wytresować smoka 3"?

W oryginalnej wersji językowej głosu postaciom użyczą Jay Baruchel, America Ferrera, Gerard Butler, Jonah Hill, Kristen WiigKit HarringtonCate Blanchett oraz F. Murray Abraham, którego usłyszymy w roli czarnego charakteru. Scenariuszem i reżyserią ponownie zajmie się Dean DeBlois. Polska premiera "Jak wytresować smoka 3" została zaplanowana 15 lutego 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.