07.06.2018 18:28

„Jak wytresować smoka 3”: oficjalny zwiastun w oryginalnej i polskiej wersji językowej

W sieci pojawił się wyczekiwany przez fanów, pierwszy zwiastun kontynuacji przygód Czkawki i Szczerbatka. Zobacz zwiastun „Jak wytresować smoka 3” z polskim dubbingiem i w oryginale!

Jak wytresować smoka 3
foto: kadr ze zwiastuna filmu "Jak wytresować smoka 3"

Z okazji Dnia Dziecka 2018, wytwórnia Dreamworks zaprezentowała pierwszy plakat animacji „Jak wytresować smoka 3” o podtytule „The Hidden World”. Zapowiedziała również nadchodzący trailer. 7 czerwca 2018 nastąpił dzień, na który czekali wszyscy fani serii o Czkawce i Szczerbatku. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu!

„Jak wytresować smoka 3” - oficjalny zwiastun 

Zwiastun „Jak wytresować smoka 3” potwierdza to, co zapowiadały już plakaty i opis produkcji. Szczerbatek poznaje smoczą samicę, do której zaczyna pałać uczuciem, natomiast Czkawka wreszcie spełnia swoje marzenie o stworzeniu szczęśliwej krainy, w której smoki i Wikingowie mogą żyć w harmonii. Niestety, jego radość zostaje przerwana, kiedy w okolicy pojawia się tajemniczy Grimmel, łowca smoków. Wiosce Czkawki zaczyna grozić ogromne niebezpieczeństwo, a jego władza i przyjaźń ze smokiem zostają poddane próbie... Na jakie poświęcenia będzie musiał się zdobyć Czkawka, by ochronić swoich bliskich?

„Jak wytresować smoka 3” - zwiastun z polskim dubbingiem

Niemal od razu po udostępnieniu oryginalnego trailera „Jak wytresować smoka 3”, w sieci pojawiła się wersja z doskonałym polskim dubbingiem:

Zwiastuny zapowiadają epicki finał opowieści o wielkiej przyjaźni. Nad realizacją tej obietnicy czuwał, podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich części, Dean DeBlois, który napisał scenariusz i wyreżyserował całą serię filmów „Jak wytresować smoka”. 

W oryginalnej wersji językowej głosów animowanym postaciom użyczyli: Jan Baruchel oraz Kristen Wiig, Cate Blanchett, Kit Harington, America Ferrera, Craig Ferguson i F. Murray Abraham w roli czarnego charakteru. Film trafi na ekrany polskich kin 15 lutego 2019 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: News Zwiastuny Jak wytresować smoka