„Jak wytresować smoka 3”: oficjalny zwiastun w oryginalnej i polskiej wersji językowej

Natalia Hluzow
07.06.2018 18:28
„Jak wytresować smoka 3”: oficjalny zwiastun w oryginalnej i polskiej wersji językowej Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Jak wytresować smoka 3"

W sieci pojawił się wyczekiwany przez fanów, pierwszy zwiastun kontynuacji przygód Czkawki i Szczerbatka. Zobacz zwiastun „Jak wytresować smoka 3” z polskim dubbingiem i w oryginale!

Z okazji Dnia Dziecka 2018, wytwórnia Dreamworks zaprezentowała pierwszy plakat animacji „Jak wytresować smoka 3” o podtytule „The Hidden World”. Zapowiedziała również nadchodzący trailer. 7 czerwca 2018 nastąpił dzień, na który czekali wszyscy fani serii o Czkawce i Szczerbatku. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu!

„Jak wytresować smoka 3” - oficjalny zwiastun 

Zwiastun „Jak wytresować smoka 3” potwierdza to, co zapowiadały już plakaty i opis produkcji. Szczerbatek poznaje smoczą samicę, do której zaczyna pałać uczuciem, natomiast Czkawka wreszcie spełnia swoje marzenie o stworzeniu szczęśliwej krainy, w której smoki i Wikingowie mogą żyć w harmonii. Niestety, jego radość zostaje przerwana, kiedy w okolicy pojawia się tajemniczy Grimmel, łowca smoków. Wiosce Czkawki zaczyna grozić ogromne niebezpieczeństwo, a jego władza i przyjaźń ze smokiem zostają poddane próbie... Na jakie poświęcenia będzie musiał się zdobyć Czkawka, by ochronić swoich bliskich?

„Jak wytresować smoka 3” - zwiastun z polskim dubbingiem

Niemal od razu po udostępnieniu oryginalnego trailera „Jak wytresować smoka 3”, w sieci pojawiła się wersja z doskonałym polskim dubbingiem:

Zwiastuny zapowiadają epicki finał opowieści o wielkiej przyjaźni. Nad realizacją tej obietnicy czuwał, podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich części, Dean DeBlois, który napisał scenariusz i wyreżyserował całą serię filmów „Jak wytresować smoka”. 

W oryginalnej wersji językowej głosów animowanym postaciom użyczyli: Jan Baruchel oraz Kristen Wiig, Cate Blanchett, Kit Harington, America Ferrera, Craig Ferguson i F. Murray Abraham w roli czarnego charakteru. Film trafi na ekrany polskich kin 15 lutego 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.