28.05.2018 10:24

Jak zatrzymać najgorszy kataklizm, który nawiedził Ziemię? Zobacz teaser „Sharknado 6”

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź filmu „Sharknado 6”. Będzie to ostatnia część filmowej serii Anthony'ego C. Ferrante. Zdradzono też podtytuł produkcji.

Sharknado 5
foto: kadr z filmu Sharknado 5

Seria „Sharknado” to jedna z najbardziej absurdalnych opowieści w historii kinematografii. W 2013 roku Anthony C. Ferrante wpadł na pomysł stworzenia filmu o najpotworniejszym kataklizmie, o jakim tylko można pomyśleć - tornado morderczych rekinów! Od premiery 1. części ukazały się kolejne produkcje, w których kataklizm coraz bardziej się nasilał. Do tego stopnia, że pod koniec 5. filmu, cały świat został zniszczony przez ogromne ryby. Zwieńczeniem całej serii będzie 6. część, która dostała oficjalny tytuł. Brzmi on „The Last Sharknado: It’s About Time”. Do sieci trafił pierwszy teaser filmu. 

„Sharknado 6” - teaser filmu

Zapowiedź wideo nie jest zbyt długa i nie wiele zdradza na temat produkcji, ale każdy fan powinien być usatysfakcjonowany. Szczególnie końcówka, w której główny bohater wypowiada słowa: „Będę potrzebował większej piły łańcuchowej”. 

W teaserze widzimy fragmenty poprzedniej części, ale biorąc pod uwagę fakt, że film będzie opowiadał o podróżach w czasie, ma to swoje uzasadnienie. Produkcję wyreżyseruje ponownie twórca całej serii, czyli Anthony C. Ferrante. Za scenariuszem stoi Scotty Mullen. W roli głównej ponownie zobaczymy Iana Zieringa. W filmie pojawią się również Tara Reid, Tori Spelling, Dean McDermott, La Toya Jackson, Dee Snider, Neil deGrasse Tyson, Alaska oraz Darrell Hammond. Znawcy poprzednich części mogą zauważyć, że w obsadzie pojawiają się postacie, które zginęły w szczękach potwornych rekinów. Okazuje się bowiem, że Rekinado ma jeszcze jedną ukrytą moc - pozwala na podróże w czasie. Jak Fin Shepard odwróci skutki kataklizmu? Dowiemy się 19 sierpnia 2018 roku.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Horror Sharknado