08.06.2017 16:37

Jak zrobić strój Spider-Mana w domowych warunkach?

Są tu jakieś domorosłe krawcowe albo panowie, którzy nie boją się igły i nici? Jeżeli do tego kochacie Spider-Mana, to mamy coś dla Was.

Jak zrobić strój Spider-Mana w domowych warunkach?
foto: kadr z wideo

Chcesz zostać cosplayerem, a Twoim bohaterem z dzieciństwa jest Człowiek Pająk? Kanał na YouTubie AWE me i Elizabeth Rage pokażą Ci jak to uczynić w domowych warunkach. Może i nie posiądziecie pajęczych mocy, ale i tak przed Wami możliwość stania się Spider-Manem.

Cóż, z pewnością będzie Wam potrzebny materiał ze streczem w odpowiednich czerwonych i niebieskich barwach. Nie zaszkodzą też nożyczki i maszyna do szycia. A jak nanieść na kostium charakterystyczną sieć? Kojarzycie damskie rękawiczki lub rajstopy z siateczką? No właśnie, należy nałożyć jedno na drugie i połączyć ze sobą, dzięki maszynie do szycia. Dokładną instrukcję dostaniecie w poniższym wideo.

Przyda się też nieco farby akrylowej, aby kostium nabrał odpowiednich odcieni. Z kolei pajęcze logo możecie wcześniej przygotować na kartce papieru, a potem wyciąć szablon. Posłuchajcie reszty porad Elizabeth Rage, czyli tej samej dziewczyny, która pokazała jak zrobić kostium Lei-niewolnicy.

Tom Holland jako Człowiek Pająk pojawi się w „Spider-Man: Homecoming”. Widzieliśmy już zwiastun filmu, a także garść zdjęć z planu oraz sceny, w której pajęczy mutant zatrzymuje złodzieja rowerów. Obraz wejdzie na ekrany 14 lipca 2017 roku, a za kamerą stanął Jon Watts.

Obok Toma Hollanda na ekranie pojawi się Robert Downey Jr. w roli Tony'ego Starka, a także Michael Keaton jako Vulture i Marisa Tomei wcielającą się w postać cioci May. W filmie pojawi się też z pewnością wiele nawiązań do wydarzeń z poprzednich obrazów z uniwersum Marvela.

Robert Skowronski
Tagi: Spider-Man