Jaki będzie sequel "Jurassic World"? Chris Pratt puścił parę z ust

Kamil Dachnij
20.04.2017 12:50
Jaki będzie sequel "Jurassic World"? Chris Pratt puścił parę z ust Fot. Kadr z wideo

Sequel szalenie popularnego "Jurassic World" zawita na ekranach kin dopiero w czerwcu 2018 r., ale jego główna gwiazda Chris Pratt już podbija zainteresowanie wokół filmu. 

Dość szybko po premierze "Jurassic World" ogłoszono, że nowa seria pójdzie śladem "Parku Jurajskiego" i będzie trylogią. Jednak wszyscy fani pierwszej części mogą się spodziewać pewnych zmian odnośnie sequela, który zaatakuje kina w czerwcu 2018 roku. Chris Pratt, ponownie wcielający się w postać Owena Grady'ego podczas promowania swojego innego blockbustera - "Strażnicy Galaktyki vol.2" - zdradził, że nowa odsłona będzie znacznie straszniejsza niż jego poprzedniczka. Pratt chwalił przede wszystkim nowego reżysera:

J.A. Bayona? Znasz tego reżysera? Jest niezwykły. Jeśli nie widziałeś filmów "Niemożliwe" i "Siedem minut po północy", to jest naprawdę wizualnym mistrzem. Głębokie emocje i suspens. Myślę, że będzie to straszniejsza wersja. Trochę mroczniejsza, rozwijająca i kierująca historię w nieoczekiwany rejony.

Nie są znane jeszcze szczegóły fabuły, ale Pratt wystąpi w filmie obok Bryce'a Dallasa Howarda, Toby'ego Jonesa, Geraldine Chaplin i Teda Levine'a. Producentami filmu są Frank Marshall, Pat Crowley i Belen Atienza. Scenariusz napisał Colin Trevorrow, reżyser pierwszej części, wspólnie z Derekiem Connollym. Trevorrow będzie także producentem wykonawczym wraz z Stevenem Spielbergiem.

Miejmy nadzieję jedynie, że skoro ma być straszniej i mroczniej, to tyranozaur w nowej części nie będzie uprawiał parkoura.

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.