09.10.2019 12:11

Szalony fan podłożył śmiech Setha Rogena pod fragment "Jokera"

Hollywoodzki aktor i scenarzysta jest znany ze swojego rubasznego poczucia humoru, zamiłowania do marihuany, a także bardzo charakterystycznego śmiechu. Pewien szaleniec postanowił zestawić rechot Rogena z fragmentem filmu "Joker". 

Seth Rogen
foto: James Shaw/Photoshot/East News

O Oscarze dla Joaquina Phoenixa za rolę w "Jokerze" mówiło się już od czasu debiutu pierwszego zwiastuna. Teraz produkcja nareszcie trafiła do kin i stała się hitem wśród publiczności oraz krytyków, zdobywając setki milionów dolarów w box-offisie oraz dobre oceny w prasie i wśród odbiorców. Ikoniczny złoczyńca z DC Comics jest znany z m.in. swojego śmiechu, który słyszeliśmy już w wersjach Marka Hamilla, Heatha Ledgera, czy Jacka Nickolsona. 

Joker śmieje się jak Seth Rogen

Phoenix ze swoim wręcz sprawiającym ból śmiechem idealnie wpasował się do swoich genialnych kolegów po fachu. Pewien obłąkany użytkownik Twittera postanowił jednak sprawdzić, jak w roli złoczyńcy sprawdziłby się... Seth Rogen. Aktor i scenarzysta znany z m.in. "Wywiadu ze słońcem narodu", "Pineapple Expressu", czy "Supersamca" słynie też ze swojego nietypowego śmiechu. Czy jego charakterystyczny rechot pasowałby do roli Jokera?

Joker
Joker
Przeczytaj także "Joker" z szansą na Oscara 2020 za najlepszy film?

Odpowiedź brzmi... nie, nie pasowałby. Brzmi obrzydliwie. Zresztą posłuchajcie (i zobaczcie) sami:

Cóż, Joaquin Phoenix wyjawił w jednym z wywiadów promujących "Jokera", że swój proces twórczy rozpoczął własnie od znalezienia odpowiedniego śmiechu. Cieszmy się jednak, że aktor zdecydował się zainspirować nagraniami pacjentów szpitali psychiatrycznych, a nie poprosił o pomoc Setha Rogena. W innym wypadku skutki mogłyby być tragiczne dla filmu.

"Joker" zadebiutował w kinach 4 października 2019 roku. W rolach głównych oprócz Joaquina Phoenixa wystąpili: Robert De Niro, Zazie Beetz, Frances Conroy, Brett Cullen i Brian Tyree Henry. 

Zobacz także: "Joker" krytykowany za wykorzystanie utworu muzyka skazanego za pedofilię

Hehe?

Tagi: News Seth Rogen Joker Joaquin Phoenix