James Bond w roli, jakiej go jeszcze nie widzieliście – zwiastun filmu „Logan Lucky”

Kamil Dachnij
29.05.2017 16:23
James Bond w roli, jakiej go jeszcze nie widzieliście – zwiastun filmu „Logan Lucky” Fot. kadr z filmu

Steven Soderbergh powraca do świata filmu z nową komedią „Logan Lucky”. Na pierwszy plan wybijają się znane nazwiska aktorów, w tym Daniel Craig w nietypowej dla siebie roli. 

Minęły już prawie trzy lata od czasu, gdy Steven Soderbergh ogłosił powrót do kręcenia filmów. Zdobywca Oskara za reżyserię do filmu „Traffic” z 2000 roku długo kazał nam czekać na swój pierwszy film od czasu thrillera „Panaceum” z 2013 roku. Jednak w sieci krąży już pierwszy oficjalny zwiastun do komedii rabunkowej „Logan Lucky”. Zobaczcie:

Film opowiada o dwójce braci, Jimmym oraz Clydzie Loganie (odpowiednio Channing Tatum oraz Adam Driver), którzy postanawiają dokonać szalonej kradzieży podczas wielkiego wyścigu Coca-Cola 600 na torze Charlotte. Do pomocy chcą zatrudnić siedzącego w więzieniu Joego Banga, którego gra Daniel Craig.

Jednak to nie koniec gwiazdorskiej obsady, bowiem w filmie znajdziemy jeszcze takich aktorów jak dwukrotną zdobywczynię Oskara Hilary Swank, dziewczynę Batmana z filmu „Batman - Początek” Katie Holmes czy Katherine Waterson, którą mamy okazję oglądać obecnie w „Obcym: Przymierze”. Wspomnianego wcześniej Tatuma zobaczymy w 2. odsłonie „Kingsman”, zaś Driver powróci jako Kylo Ren w „Gwiezdnych wojnach: Powrót Jedi”.

Patrząc na to, jak prezentuje się zwiastun „Logan Lucky”, widzimy przede wszystkim odmienionego Daniela Craiga, który wykazuje spory potencjał komediowy. Po słynnym wywiadzie, gdzie stwierdził, że wolałby sobie podciąć żyły, aniżeli zagrać w kolejnym filmie o Jamesie Bondzie, rola u Soderbergha może podziałać na niego zbawiennie. Sam styl trailera sugeruje, że po części będzie to utrzymane w tonie wcześniejszych filmów reżysera, czyli serii „Ocean’s” i „Intryganta” z 2009 roku. Po chwilowym odejściu z kina, Soderbergh zajął się znakomitym serialem „The Knick” dla stacji Cinemax w 2014 roku, który doczekał się dwóch sezonów. Nowego filmu możemy spodziewać się w sierpniu 2018 roku. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.