James Franco i Megan Fox w pierwszym zwiastunie "Zeroville". Kiedy premiera?

17.08.2019 14:14
James Franco i Megan Fox w pierwszym zwiastunie "Zeroville". Kiedy premiera? Fot. materiały prasowe myCinema

W sieci pojawił się pierwszy trailer filmu "Zeroville" z Jamesem Franco w roli głównej. O czym opowie produkcja? Kiedy film ukaże się w kinach? Oto wszystko, co wiemy o "Zeroville".

Światło dzienne ujrzał pierwszy zwiastun najnowszego filmu Jamesa Franco. O czym opowie "Zeroville"? Kiedy produkcja ukaże się w kinach? Oto wszystko, co wiemy o filmie.

"Zeroville" - zwiastun

Zwiastun filmu "Zeroville" prezentuje się następująco:

"Zeroville" - fabuła

"Zeroville" to przewrotna komedia, będą adaptacją powieści Steve'a Ericksona z 2007 roku. Akcja filmu rozgrywa się w 1969 roku w Hollywood. James Franco wciela się tutaj w głównego bohatera imieniem Vikar. Jest to dość ekscentryczny mężczyzna, który na głowie wytatuował sobie bohaterów filmu "Miejsce pod słońcem" z 1951 roku. Bohater coraz bardziej wsiąka w środowisko filmowe, które mocno w owym czasie ewoluowało. Z czasem popada w obsesję na punkcie aktorki o imieniu Soledad. Granica pomiędzy tym co prawdziwe, a tym co urojone zaczyna się dla niego coraz bardziej zacierać. 

"Zeroville"  - obsada

W rolach głównych wystąpili James Franco i Megan Fox. Na ekranie towarzyszą im między innymi Seth Rogen, Joey KingWill FerrellCraig RobinsonJacki Weaver

Przeczytaj także

"Zeroville" - premiera i twórcy

Reżyserem filmu jest James Franco, zaś scenariusz wyszedł spod pióra Paula Feltona i Iana Oldsa. Za produkcję "Zeroville" odpowiada wytwórnia myCinema. Premiera filmu w USA i Kanadzie została zaplanowana na 20 września 2019 roku. Niestety na obecną chwilę nie wiadomo, czy "Zeroville" ukaże się też w polskich kinach.

Zobacz też: 40 najlepszych komedii wszech czasów

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.