James Franco w nowej komedii braci Coen na Netflix. Zobacz zwiastun „Ballady o Busterze Scruggsie”

Natalia Hluzow
12.09.2018 17:55
James Franco w nowej komedii braci Coen na Netflix. Zobacz zwiastun „Ballady o Busterze Scruggsie” Fot. screen ze zwiastuna „Ballady o Busterze Scruggsie”

„Ballada o Busterze Scruggsie” to nowa komedia braci Coen, która już niebawem zadebiutuje na platformie Netflix. W rolach głównych zobaczymy m.in. Jamesa Franco, Liama Neesona i Toma Waitsa.

„Ballada o Busterze Scruggsie”, kolejny genialny projekt Joela i Ethana Coenów, tym razem składa się z sześciu westernowych opowieści, z których każda ma inny nastrój i dotyczy innego tematu. Łączy je Dziki Zachód oraz tworzący całość duet realizatorski – od produkcji, przez scenariusz, po reżyserię.

Netflix, który nabył prawa do dystrybucji nowej komedii braci Coen w sierpniu 2018, udostępnił pierwszy zwiastun produkcji.

ballada Fot. foto: materiały prasowe Netflix

„Ballada o Busterze Scruggsie” – nowa komedia braci Coen na Netflix

Trailer zaprezentowany przez Netfliksa daje wyraz zapowiedzi, że historie przedstawione przez Coenów będą bardzo różnorodne. Pierwszą jest tytułowa „Ballada o Busterze Scruggsie”, która opowiada o świetnie strzelającym piosenkarzu, w którego wciela się Tim Blake Nelson. Druga, „Near Algodones” z Jamesem Franco w roli głównej, ukazuje losy rabusia, który chce okraść bank. „Meal Ticket” mówi o znużonej parze podróżujących artystów (Liam Neeson i Harry Melling), „All Gold Canion” skupia się na poszukiwaczu złota (Tom Waits), „The Gal Who Got Rattled” w ironiczny sposób opowiada o niespodziewanej miłości, a pełna upiornego humoru „The Mortal Remains” śledzi podróż powozem pewnej damy.

Oficjalny polski zwiastun „Ballady o Busterze Scruggsie” możecie zobaczyć poniżej:

„Ballada o Busterze Scruggsie” zadebiutowała na Festiwalu Filmowym w Wenecji 31 sierpnia 2018 roku, gdzie zdobyła nagrodę za scenariusz. Premiera nowej komedii braci Coen na Netflix została zapowiedziana na 16 listopada 2018.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.