12.09.2018 17:55

James Franco w nowej komedii braci Coen na Netflix. Zobacz zwiastun „Ballady o Busterze Scruggsie”

„Ballada o Busterze Scruggsie” to nowa komedia braci Coen, która już niebawem zadebiutuje na platformie Netflix. W rolach głównych zobaczymy m.in. Jamesa Franco, Liama Neesona i Toma Waitsa.

James Franco u braci Coen
foto: screen ze zwiastuna „Ballady o Busterze Scruggsie”

„Ballada o Busterze Scruggsie”, kolejny genialny projekt Joela i Ethana Coenów, tym razem składa się z sześciu westernowych opowieści, z których każda ma inny nastrój i dotyczy innego tematu. Łączy je Dziki Zachód oraz tworzący całość duet realizatorski – od produkcji, przez scenariusz, po reżyserię.

Netflix, który nabył prawa do dystrybucji nowej komedii braci Coen w sierpniu 2018, udostępnił pierwszy zwiastun produkcji.

ballada o busterze scruggsie

„Ballada o Busterze Scruggsie” – nowa komedia braci Coen na Netflix

Trailer zaprezentowany przez Netfliksa daje wyraz zapowiedzi, że historie przedstawione przez Coenów będą bardzo różnorodne. Pierwszą jest tytułowa „Ballada o Busterze Scruggsie”, która opowiada o świetnie strzelającym piosenkarzu, w którego wciela się Tim Blake Nelson. Druga, „Near Algodones” z Jamesem Franco w roli głównej, ukazuje losy rabusia, który chce okraść bank. „Meal Ticket” mówi o znużonej parze podróżujących artystów (Liam Neeson i Harry Melling), „All Gold Canion” skupia się na poszukiwaczu złota (Tom Waits), „The Gal Who Got Rattled” w ironiczny sposób opowiada o niespodziewanej miłości, a pełna upiornego humoru „The Mortal Remains” śledzi podróż powozem pewnej damy.

Oficjalny polski zwiastun „Ballady o Busterze Scruggsie” możecie zobaczyć poniżej:

„Ballada o Busterze Scruggsie” zadebiutowała na Festiwalu Filmowym w Wenecji 31 sierpnia 2018 roku, gdzie zdobyła nagrodę za scenariusz. Premiera nowej komedii braci Coen na Netflix została zapowiedziana na 16 listopada 2018.

Natalia Hluzow
Tagi: Zwiastuny James Franco Joel i Ethan Coen