James Franco w zwiastunie ekranizacji książki Stephena Kinga

Robert Skowronski
18.12.2015 14:06
James Franco w zwiastunie ekranizacji książki Stephena Kinga Fot. kadr z wideo

Udostępniony został drugi trailer serialu opartego na powieści Stephena Kinga, w którym zagra James Franco. Zobaczcie jak prezentuje się zapowiedź „11.22.63”.

Autor „Lśnienia” doczekał się już pokaźnej liczby ekranizacji swoich dzieł. Książka „Dallas '63” wydana w 2011 roku, będzie kolejną, która trafi na ekran, jednak nie będzie to produkcja kinowa, a telewizyjna. Sam Stephen King przyznał, że ta publikacja jest dla niego zupełnie czymś nowym:

Nigdy nie próbowałem pisać czegoś podobnego. To było bardzo dziwne na początku - jak przymierzanie nowej pary butów.

Bohaterem kolejnych odcinków będzie Jake Epping grany przez Jamesa Franco. Jest on trzydziestopięcioletnim rozwiedzionym nauczycielem angielskiego, który cofa się w czasie, aby ocalić prezydenta Johna F. Kennedy'ego przed zamachem. Jego plany próbuje pokrzyżować gniewny samotnik Lee Harvey Oswald. Na jego drodze pojawia się także Sadie Dunhill - piękna bibliotekarka, która staje się miłością jego życia.

W obsadzie oprócz Jamesa Franco zobaczymy także Chrisa Coopera, Josha Duhamela, T.R. Knighta, Cherry Jones, Sarah Gadon, Lucy Fry, George'a MacKay'a i Daniela Webbera. Serial ma zadebiutować 15 lutego 2016 roku i ma się składać z 8 odcinków. Zobaczcie zwiastun tej produkcji:

W projekt zaangażowana jest prawdziwa śmietanka, gdyż na liście płac znajdziemy J.J. Abramsa, czyli twórcę „Gwiezdnych wojen: Przebudzenia mocy”, ale też samego Stephena Kinga oraz Bridget Carpenter i Bryana Burka.

„11.22.63” będzie limitowaną serią, a co za tym idzie raczej nie mamy co liczyć na kolejne sezony tego serialu.

Jak Wam się podoba zwiastun „11.22.63”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.