James Franco zostanie superbohaterem w spin-offie serii X-Men

Natalia Hluzow
17.11.2017 11:24
James Franco zostanie superbohaterem w spin-offie serii X-Men Fot. kadr z wideo

James Franco jednym z członków X-Men? Prawie! Po serii filmów o Wolverinie, Deadpoolu, Nowych Mutantach i Gambicie powstanie kolejny spin-off serii o mutantach.

James Franco był już alpinistą, gangsterem, a nawet przyjacielem Spider-Mana. Teraz sam wcieli się w superbohatera w niespodziewanie zapowiedzianym filmie 20th Century Fox o postaci znanej jako Multiple Man (zwielokrotniony człowiek).

Multiple Man to alter ego Jamesa Madroxa. Postać ta po raz pierwszy pojawiła się w numerze 4. komiksu „Giant-Size Fantastic Four” w lutym 1975 roku. Najbardziej znany jest ze swoich związków z grupami X-Men i X-Factor.  Madrox jest mutantem o mocy pozwalającej mu na multiplikowanie swojej osoby. Znany jest też z dużego poczucia humoru. James Franco ma szansę zatem stworzyć kolejnego niebanalnego superherosa na ekranie, któremu bliżej będzie do Deadpoola, niż do Multiple Mana, który pojawił się na chwilę w trzeciej części serii X-Men – „Ostatni Bastion”.

james franco 2 Fot. foto: kadr z wideo

„Multiple Man” będzie kolejnym spin-offem głównej serii X-Men, w ramach której w 2018 roku zobaczymy „X-Men: Dark Phoenix”. W tym samym roku na ekrany kin trafią też „Nowi Mutanci” (13 kwietnia 2018) i „Deadpool 2” (1 czerwca 2018). W przygotowaniach jest także film poświęcony Gambitowi.

Film ma wyprodukować etatowy twórca filmów o mutantach, Simon Kinberg, we współpracy z samym Jamesem Franco i jego firmą Ramona Films, która stoi za realizacją filmu „The Disaster Artist”. Scenariusz napisze Allan Heinberg, jeden ze scenarzystów „Wonder Woman”. Nie wybrano jeszcze reżysera.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.