James Gunn chce zrobić spin-off "Strażników Galaktyki". O czym miałby być film?

06.03.2020 13:34
James Gunn chce zrobić spin-off "Strażników Galaktyki". O czym miałby być film? Fot. LFI/Avalon.red/REPORTER

James Gunn jakiś czas temu wpadł na pomysł spin-offu "Strażników Galaktyki". Dave Bautista opowiedział, o czym miałby opowiadać ewentualny film Marvela.

Seria "Strażnicy Galaktyki" to jedna z najlepszych komiksowych historii Marvela przeniesiona na duży ekran. Ma ciekawych bohaterów, dużo humoru, ciepła oraz jest pełna uniwersalnych lekcji, płynących z przygód kosmicznych superbohaterów. Dotychczas powstały dwie części "Strażników Galaktyki" i chociaż James Gunn powoli zabiera się do pracy nad kolejnym sequelem, miał też pomysł na spin-off. 

"Strażnicy Galaktyki" - James Gunn chce zrobić spin-off serii

Prawda jest taka, że każdy z członków tytułowej drużyny jest na tyle interesujący, że z powodzeniem mógłby otrzymać solowy tytuł. Gunn jako głównych bohaterów spin-offa widział jednak dwie szczególne postacie, a konkretnie Draxa i Mantis. Dave Bautista, który wciela się w osiłkowatego kosmitę, promuje obecnie swój najnowszy film pod tytułem "My Spy". Aktor opowiedział o pomyśle na spin-off w wywiadzie z portalem Collider.

Niestety z wypowiedzi gwiazdora Marvela wynika, że osobna historia o relacji Draxa i Mantis raczej nie ujrzy światła dziennego. 

James Gunn miał pomysł, żeby zrobić film o Draksie i Mantis. Chciał go zrobić, miał na niego pomysł, ale Marvel ma wszystko zaplanowane na najbliższe pięć lat... po prostu nie wpasował się w rozpiskę. 

Drax nawiązał ciekawą relację z graną przez Pom Klementieff byłą służkę Ego. Kosmitka z mocami wpływającymi na emocje zadebiutowała w drugiej części "Strażników Galaktyki" z 2017 roku. Dołączyła do drużyny na stałe i pojawiła się zarówno w "Avengers: Infinity War", jak i "Avengers: Endgame". Klementieff powróci w trzeciej części "Strażników Galaktyki", która trafi do kin za kilka lat. 

 

Przeczytaj także

Drax i Mantis stanową ciekawą parę. Film o ich solowych przygodach mógłby być interesującą komedią science fiction, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę ich nietypowe podejście do relacji międzyludzkich. Obecnie trudno przewidywać, czy Gunn dostanie szansę na zrealizowanie swojego pomysłu. Na razie spin-off "Strażników Galaktyki" nie figuruje w oficjalnych planach Marvel Studios na najbliższe lata. 

Przeczytaj także

"Strażnicy Galaktyki 3" - kiedy premiera?

Produkcja "Strażników Galaktyki 3" ruszy dopiero w połowie 2021 roku. Gunn obecnie kończy swój film dla konkurencji - "Suicide Squad 2". Produkcja DC trafi do kin 6 sierpnia 2021. Reżyser będzie musiał działać bardzo sprawnie, ponieważ wyznaczono już datę premiery kontynuacji przygód kosmicznych herosów Marvela na lato 2022. W rolach głównych oprócz Bautisty i Klementieff ponownie zobaczymy Chrisa Pratta, Zoe Saldanę, Karen Gillan, Bradleya Coopera oraz Vina Diesela

Przeczytaj także

Zobacz też: "Strażnicy Galaktyki": fan po 5 latach odkrył zaszyfrowaną wiadomość w filmie Marvela

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.