James Gunn wyjawił, czy Batman pojawi się w "The Suicide Squadzie"

12.08.2019 11:01
James Gunn wyjawił, czy Batman pojawi się w "The Suicide Squadzie" Fot. AFP/EAST NEWS

James Gunn niedawno odpowiedział na pytania fanów, którzy pragną się dowiedzieć, czy Batman pojawi się w nadchodzącym "The Suicide Squadzie". Rozwiał wątpliwości.

Reżyser "Strażników Galaktyki" na razie stara się utrzymywać szczegóły dotyczące "The Suicide Squad" w tajemnicy. James Gunn podzielił się jednak jednym ciekawym szczegółem dotyczącym swojego nadchodzącego filmu - wszystko dlatego, że fani nie dawali mu spokoju i wciąż pytali się o obecność Batmana w nowej produkcji.

James Gunn o Batmanie w The Suicide Squad

W końcu na Instastory reżysera pojawiła się jego oficjalna odpowiedź na prośby fanów. Gunn w bardzo prosty sposób wyjaśnił, że w "The Suicide Squad" skupi się raczej na... Suicide Squadzie. Przy okazji zachęcił fanów do obejrzenia "The Batmana", który trafi do kin kilka miesięcy przed filmem Gunna:

Możecie sprawdzić "The Batmana", który zadebiutuje w kinach w czerwcu 2021 roku. W "The Suicide Squad" pojawi się głównie, wiecie, Suicide Squad.

Przeczytaj także

Pierwotnie Gavin O’Connor miał wyreżyserować i przygotować scenariusz do filmu "Suicide Squad" z Jaredem Leto i Willem Smithem w rolach głównych. Wówczas produkcja miała opowiedzieć o nowej grupie złoczyńców, którzy tym razem odnajdują przerażającą broń masowej destrukcji. Okazuje się, że jest nią Black Adam grany przez Dwayne'a Johnsona.

James Gunn ma przygotować nieco odświeżoną wersję grupy złoczyńców, w którym pojawią się nowe postaci grane przez Idrisa Elbę (nie wiemy w kogo aktor się wcieli), Davida Dastmalchiana w roli Polka-Dot Mana oraz Johna Cenę, który na razie negocjuje angaż do nieokreślonej roli. W filmie powrócą Viola Davis jako Amanda Waller, Jai Courtney jako Captain Boomerang oraz Joel Kinnaman jako Rick Flag.

"The Suicide Squad" ma trafić do kin 6 sierpnia 2021 roku. 

Zobacz także: Birds of Prey z pierwszymi reakcjami. Szykuje się dobry film?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.