James Gunn zapowiada nową postać w uniwersum Marvela

Kamil Dachnij
02.06.2017 14:48
James Gunn zapowiada nową postać w uniwersum Marvela Fot. kadr z filmu

Reżyser obecnie szturmujących światowe kina „Strażników Galaktyki vol. 2” ani myśli odpoczywać po sukcesie swojego filmu. Na swoim Instragramie zapowiedział nadejście nowego bohatera z wszechświata Marvela. 

James Gunn podzielił się nowiną, że czyta komiks z Adamem Warlockiem, co oznacza jedno – prace nad pojawieniem się bohatera w filmach Marvela ruszyły pełną parą. Reżyser już wcześniej zapowiadał, że Warlock ukaże się w którymś z filmów, ale większych konkretów nie podawał. Uważni fani serii „Strażników galaktyki” mogli spostrzec już w 1. części zapowiedź jego obecności w uniwersum za sprawą kokonu, z którego wyjdzie któregoś pięknego dnia. Scena po napisach w 2. części także zdradza pewne informacje odnośnie nowej postaci.

Co ciekawe, Gunn umieścił swój post na Instagram Story, który działa podobnie do Snapchata, ale na szczęście pewien fan zdążył go zapisać i umieścił w sieci, co oczywiście uruchomiło lawinę spekulacji. Pojawiły się teorie, że Warlock może wyskoczyć w „Thorze: Ragnaroku” albo nawet w „Spider-Manie: Homecoming”, ale nie mają one większego sensu. Oto zdjęcie:

Reżyser potwierdził, że „Avengers: Infinity War” nie będzie debiutem Adama, stąd można obstawiać, że stanie się to gdzieś latem 2020 roku, gdy premierę będzie miała 3. część „Strażników Galaktyki”. Kim jest Adam Warlock? Początki postaci datuje się na 1967 rok i komiks „Fantastycznej czwórki”. Twórcami byli Jack Kirby oraz Stan Lee. Został stworzony przez grupę złych naukowców, którzy chcieli podbić świat za pomocą perfekcyjnego człowieka. W tamtym czasie znany był jako Him. W 1972 roku otrzymał swoje oficjalne imię. Jak to w komiksach Marvela, jego losy na przestrzeni dekad były solidnie poplątane – kilkukrotnie ginął, by następnie się odrodzić. Posiada nawet swoją mroczną wersję, czyli Magusa. Co na pewno w którymś momencie zostanie wykorzystane w filmowym uniwersum. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.