25.07.2019 12:21

James Marsden został wycięty z "Once Upon a Time in Hollywood"?

Według najnowszych informacji wątek Burta Reynoldsa, w którego wcielił się James Marsden, został wycięty z finalnej wersji "Once Upon a Time in Hollywood".

kadr z serialu Westworld
foto: kadr z serialu Westworld

Do premiery najnowszego filmu Quentina Tarantino pod tytułem "Once Upon a Time in Hollywood" zostało już tylko kilka tygodni. Tuż przed debiutem produkcji, pojawiła się jednak smutna informacja dla wszystkich fanów Jamesa Marsdena. Podobno aktor został wycięty z finalnej wersji filmu.

"Once Upon a Time in Hollywood" - James Marsden wycięty z filmu?

Jak donosi Collider, Marsden, którego angaż ogłoszono wiele miesięcy temu, nie pojawi się w finalnej wersji "Once Upon a Time in Hollywood". Portal nie tylko zdradził ten szczegół na temat nadchodzącej produkcji, ale również potwierdził, w kogo początkowo wcielił się aktor. Odgrywał rolę Burta Reynoldsa - gwiazdora Hollywood, który według pierwotnego pomysłu Tarantino, również miał wystąpić w filmie jako właściciel rancza sekty Charlesa Mansona. Niestety plan nie wypalił, bo Reynolds zmarł 6 września 2018 roku.

Rolę Marsdena zdradzono dopiero kiedy światło dzienne ujrzała informacja o wycięciu jego wątku z filmu. To dziwna decyzja reżysera, biorąc pod uwagę okres, w którym rozgrywa się akcja "Once Upon a Time in Hollywood".  Przełom lat 60. i 70., to czas, kiedy Reynolds wystąpił w westernie "100 karabinów". Główny bohater filmu - Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) jest gasnącą gwiazdą Hollywood, która próbuje swoich sił w produkcji o kowbojach. Co ciekawe Marsden jest ostatnio znany dzięki roli w serialu HBO "Westworld", którego dwa pierwsze sezony dzieją się na Dzikim Zachodzie.

Roman Polański, Sharon Tate
Roman Polański, Sharon Tate
Przeczytaj także "Once Upon a Time in Hollywood": Czy Quentin Tarantino zapytał Romana Polańskiego o zgodę na przedstawienie jego tragedii?

"Once Upon a Time in Hollywood" - kiedy premiera?

Polska premiera "Once Upon a Time in Hollywood" odbędzie się 16 sierpnia 2019 roku. W pozostałych rolach wystąpili Brad Pitt, Al Pacino, Margot Robbie, Timothy Olyphant, Dakota Fanning, Michael Madsen, Tim Roth, Damian Lewis, Luke Perry oraz Rafał Zawierucha.

Zobacz też: Zobacz fragment "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino

Tagi: News Quentin Tarantino Westworld Once Upon a Time in Hollywood