James Marsden został wycięty z "Once Upon a Time in Hollywood"?

25.07.2019 12:21
James Marsden został wycięty z "Once Upon a Time in Hollywood"? Fot. kadr z serialu Westworld

Według najnowszych informacji wątek Burta Reynoldsa, w którego wcielił się James Marsden, został wycięty z finalnej wersji "Once Upon a Time in Hollywood".

Do premiery najnowszego filmu Quentina Tarantino pod tytułem "Once Upon a Time in Hollywood" zostało już tylko kilka tygodni. Tuż przed debiutem produkcji, pojawiła się jednak smutna informacja dla wszystkich fanów Jamesa Marsdena. Podobno aktor został wycięty z finalnej wersji filmu.

"Once Upon a Time in Hollywood" - James Marsden wycięty z filmu?

Jak donosi Collider, Marsden, którego angaż ogłoszono wiele miesięcy temu, nie pojawi się w finalnej wersji "Once Upon a Time in Hollywood". Portal nie tylko zdradził ten szczegół na temat nadchodzącej produkcji, ale również potwierdził, w kogo początkowo wcielił się aktor. Odgrywał rolę Burta Reynoldsa - gwiazdora Hollywood, który według pierwotnego pomysłu Tarantino, również miał wystąpić w filmie jako właściciel rancza sekty Charlesa Mansona. Niestety plan nie wypalił, bo Reynolds zmarł 6 września 2018 roku.

Rolę Marsdena zdradzono dopiero kiedy światło dzienne ujrzała informacja o wycięciu jego wątku z filmu. To dziwna decyzja reżysera, biorąc pod uwagę okres, w którym rozgrywa się akcja "Once Upon a Time in Hollywood".  Przełom lat 60. i 70., to czas, kiedy Reynolds wystąpił w westernie "100 karabinów". Główny bohater filmu - Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) jest gasnącą gwiazdą Hollywood, która próbuje swoich sił w produkcji o kowbojach. Co ciekawe Marsden jest ostatnio znany dzięki roli w serialu HBO "Westworld", którego dwa pierwsze sezony dzieją się na Dzikim Zachodzie.

Przeczytaj także

"Once Upon a Time in Hollywood" - kiedy premiera?

Polska premiera "Once Upon a Time in Hollywood" odbędzie się 16 sierpnia 2019 roku. W pozostałych rolach wystąpili Brad Pitt, Al Pacino, Margot Robbie, Timothy Olyphant, Dakota Fanning, Michael Madsen, Tim Roth, Damian Lewis, Luke Perry oraz Rafał Zawierucha.

Zobacz też: Zobacz fragment "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.