James Wan pokazał pierwsze zdjęcie z nadchodzącego zwiastuna „Aquamana”

Kamil Kacperski
16.07.2018 12:49
James Wan pokazał pierwsze zdjęcie z nadchodzącego zwiastuna „Aquamana” Fot. materiały prasowe

Reżyser „Aquamana” postanowił podzielić się ze swoimi obserwatorami na Twitterze zdjęciem ze zwiastuna filmu o bohaterze DC. Fotografia prezentuje się naprawdę dobrze.

Comic Con w San Diego zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że wielu filmowców ma przed sobą naprawdę kilka pracowitych dni. Jednym z nich jest niewątpliwie James Wan, który obecnie jest zajęty zwiastunem „Aquamana”. Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że to właśnie w San Diego po raz pierwszy zobaczymy trailer nadchodzącego filmu o Królu Siedmiu Mórz i w związku z tym, Wan musi teraz wyrabiać nadgodziny.

Tak przynajmniej sam stwierdził w poście na Twitterze, w którym napisał, że poświęcają obecnie mnóstwo czasu na „dopieszczenie zwiastuna”. A żeby nie być gołosłownym, reżyser pokazał również zdjęcie z montażowni, na której widzimy kadr z nadchodzącego trailera „Aquamana”:

Aquaman i armia wielorybów

Niestety zdjęcie nie jest wysokiej jakości. Nie mniej, już od razu możemy zauważyć, że foto wygląda bardziej jak obraz, niż ujęcie z filmu. Niestety, z daleka nie można rozszyfrować kim jest postać dzierżąca trójząb. Najprawdopodobniej to brat Aquamana, czyli Ocean Master, steruje widocznymi w kadrze wielorybami. A być może jest to jedynie stylizowany flashback, który przybliży nam historię Atlantydy i jej ludności.

„Aquaman” w reżyserii Jamesa Wana będzie kolejną próbą rozbudowania kinowego świata DC Comics. Twórcy DCEU tym razem postawili na popularną, ale mniej oczywistą postać. Król Atlantydy przez wiele lat był wyśmiewany z powodu wizerunku i swoich mocy. W późniejszych latach komiksy to naprawiły, robiąc z Aquamana prawdziwego twardziela. Jednak postrzeganie superbohatera na stałe zmienił Jason Momoa, który wcielił się w tę postać w filmie „Liga Sprawiedliwości”.

Aquaman - premiera

O tym, czy „Aquaman” okaże się być dobrym filmem przekonamy się 21 grudnia 2018 roku. W produkcji wystąpią: Jason Momoa, Amber Heard, Nicole Kidman, Patrick Wilson, Dolph Lundgren, czy Willem Dafoe. Pierwszy zwiastun pojawi się na Comic Conie w San Diego, który odbędzie się w dniach 19-22 lipca 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.