James Wan pokazał pierwsze zdjęcie z nadchodzącego zwiastuna „Aquamana”

Kamil Kacperski
16.07.2018 12:49
James Wan pokazał pierwsze zdjęcie z nadchodzącego zwiastuna „Aquamana” Fot. materiały prasowe

Reżyser „Aquamana” postanowił podzielić się ze swoimi obserwatorami na Twitterze zdjęciem ze zwiastuna filmu o bohaterze DC. Fotografia prezentuje się naprawdę dobrze.

Comic Con w San Diego zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że wielu filmowców ma przed sobą naprawdę kilka pracowitych dni. Jednym z nich jest niewątpliwie James Wan, który obecnie jest zajęty zwiastunem „Aquamana”. Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że to właśnie w San Diego po raz pierwszy zobaczymy trailer nadchodzącego filmu o Królu Siedmiu Mórz i w związku z tym, Wan musi teraz wyrabiać nadgodziny.

Tak przynajmniej sam stwierdził w poście na Twitterze, w którym napisał, że poświęcają obecnie mnóstwo czasu na „dopieszczenie zwiastuna”. A żeby nie być gołosłownym, reżyser pokazał również zdjęcie z montażowni, na której widzimy kadr z nadchodzącego trailera „Aquamana”:

Aquaman i armia wielorybów

Niestety zdjęcie nie jest wysokiej jakości. Nie mniej, już od razu możemy zauważyć, że foto wygląda bardziej jak obraz, niż ujęcie z filmu. Niestety, z daleka nie można rozszyfrować kim jest postać dzierżąca trójząb. Najprawdopodobniej to brat Aquamana, czyli Ocean Master, steruje widocznymi w kadrze wielorybami. A być może jest to jedynie stylizowany flashback, który przybliży nam historię Atlantydy i jej ludności.

„Aquaman” w reżyserii Jamesa Wana będzie kolejną próbą rozbudowania kinowego świata DC Comics. Twórcy DCEU tym razem postawili na popularną, ale mniej oczywistą postać. Król Atlantydy przez wiele lat był wyśmiewany z powodu wizerunku i swoich mocy. W późniejszych latach komiksy to naprawiły, robiąc z Aquamana prawdziwego twardziela. Jednak postrzeganie superbohatera na stałe zmienił Jason Momoa, który wcielił się w tę postać w filmie „Liga Sprawiedliwości”.

Aquaman - premiera

O tym, czy „Aquaman” okaże się być dobrym filmem przekonamy się 21 grudnia 2018 roku. W produkcji wystąpią: Jason Momoa, Amber Heard, Nicole Kidman, Patrick Wilson, Dolph Lundgren, czy Willem Dafoe. Pierwszy zwiastun pojawi się na Comic Conie w San Diego, który odbędzie się w dniach 19-22 lipca 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.