Jamie Foxx i Giancarlo Esposito w "The Batman"? Film DC powiększa obsadę

06.08.2019 12:31
Jamie Foxx i Giancarlo Esposito w "The Batman"? Film DC powiększa obsadę Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

W sieci pojawiły się kolejne plotki dotyczące obsady "The Batman" Matta Reavesa. Ostatnio w sieci pojawiły się kolejne 4 nazwiska łączone z produkcją. Kogo mają zagrać aktorzy?

Niedawno portal Geeks WorldWide (który ma dobre i sprawdzone źródła) poinformował, że role w filmie "The Batman" negocjuje wielu dobrych aktorów - wśród nich pojawili się Jamie Foxx, Giancarlo Esposito, Vanessa Kirby oraz John David Washington. Pierwsi dwaj aktorzy są podobno brani pod uwagę do roli złoczyńców. Plotki twierdzą, że któryś z nich miałby zagrać Człowieka-Zagadkę. Jednak żaden z nich nie wydaje się zbyt dobrym wyborem do roli psychopaty, który ma obsesję na punkcie udowadniania swojego intelektu.

The Batman - nowe gwiazdy w obsadzie filmu 

Sprawa jest prostsza z Kirby i Washingtonem. Gwiazda "Hobbsa i Shawa" miałaby się wcielić w Kobietę-Kot, co wydaje się być bardzo dobrą decyzją - sarkastyczna, seksowna, a jednocześnie wysoce kompetentna antybohaterka to cechy nie tylko Seliny Kyle, ale także Hattie Shaw, czyli jej postaci ze wspomnianego spin-offu "Szybkich i wściekłych". Aktorka zatem bezproblemowo odnalazłaby się w roli złodziejki.

Przeczytaj także

Syn Denzela Washingtona jest natomiast dopiero na początku swojej aktorskiej kariery, ale już udowodnił, że potrafi zagrać różnorodne postaci. W "Graczach" HBO JD Washington wcielał się w nieco nierozgarniętego futbolistę Ricky'ego Jerreta, a w "BlackKklansmanie" zagrał czarnoskórego policjanta infiltrującego Ku-Klux Klan. Testamentem dla jego talentu jest też niewątpliwe fakt, że Christopher Nolan wybrał go do głównej roli w swoim nadchodzącym filmie "Tenet". Washington ma w "The Batman" zagrać Harveya Denta, który w kolejnych częściach stanie się złoczyńcą o imieniu Dwie-Twarze. 

Pozostaje więc kwestia Esposito i Foxxa. Gwiazdor "Breaking Bad" i "Better Call Saul" wydaje się być dobrym kandydatem do roli komisarza Jima Gordona. W końcu Batman jest dość młody, w związku z tym Esposito pasowałby wiekiem do nieco młodszego policjanta. Natomiast Foxx zdaje się być świetnym potencjalnym Luciusem Foxem, prezesem Wayne Enterprises, który pomaga Batmanowi w przygotowywaniu jego gadżetów. 

Cóż, czas pokaże jakie decyzje podejmą twórcy "The Batmana". Jedno jest pewne - główną rolę zagra Robert Pattinson, a film trafi do kin w lipcu 2021 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.