Janusz Chabior we fragmencie „PolandJi”

Robert Skowronski
27.01.2017 11:08
Janusz Chabior we fragmencie „PolandJi” Fot. kadr z wideo

Możemy się już zapoznać z fragmentem „PolandJi”, w którym widzimy Janusza Chabiora i Szymona Bobrowskiego. Sprawdźcie.

Pokazano nam już pierwszy plakat „Polandji”, który ostatecznie uległ zmianie, a także zwiastun debiutanckiego dzieła Cypriana T. Olenckiego. Film trafi do kin 17 lutego 2017 roku, a na ekranie zjawią się Jerzy Radziwiłowicz, Iza Kuna, Michał Żurawski, Roma Gąsiorowska, Ewa Błaszczyk, Borys Szyc, Grzegorz Małecki, Paweł Domagała, Janusz Chabior, Szymon Bobrowski, Marek Bukowski, Jacek Beler czy Jakub Gierszał uznany za jednego z bardziej obiecujących aktorów europejskich.

Całość będzie rozgrywać się w przeciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przekonują się, że najdziksze historie zdarzają się w najmniej odpowiednich momentach. Możemy spodziewać się opowieści pełnej humoru o tym, jak nie dajemy sobie rady z rzeczywistością.

Zobaczcie fragment sceny z Chabiorem i Bobrowskim:

Przeczytaj także

O „Polandji”, a także o Januszu Chabiorze opowiedział Szymon Bobrowski:

To jest dobrze napisane, dowcipne kino. Jego niezwykłą siłą są barwne postacie, które przyciągają uwagę, i każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Janusz jest niezwykle przejmującym aktorem, inteligentnym, z dużym poczuciem humoru, skoncentrowanym na partnerze, słuchającym. Kiedy dowiedziałem się, że mam przyjemność pracy z Januszem, to bardzo się ucieszyłem, bo to człowiek złożony z talentu.

Swój filmowy debiut skomentował także Cyprian T. Olencki:

Życie jest pełne naszych małych dramacików, poprzekładanych masą komedii. Ważkie problemy z wydumanymi, przełomowe wybory z chwilowymi kaprysami. Czy jest patent, żeby zachować w tym wszystkim jakąś równowagę? To śmiech. I pewien dystans do samego siebie. Jestem przekonany, że to najlepsza metoda na nasze codzienne zmagania. Bohaterów filmu poznajemy w godzinie próby – w sytuacjach dla nich trudnych, które jednak nam, obserwatorom z zewnątrz, wydają się po prostu zabawne. Jeżeli miałem jakieś aspiracje, to chciałem  zrobić współczesną mądrą komedię.

Jak oceniacie scenę z „PolandJi”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.