Jar Jar Binks zamiast Pennywise'a, w zabawnej przeróbce „To”

Sergiusz Kurczuk
05.12.2017 14:52
Jar Jar Binks zamiast Pennywise'a, w zabawnej przeróbce „To” Fot. kadry z filmów To i Gwiezdne Wojny: Mroczne Widmo

Co jest straszniejsze niż przerażający klaun, który jest wcieleniem zła? Najbardziej znienawidzona postać z serii „Gwiezdne Wojny” - Jar Jar Binks w jego roli.

Każdy, kto oglądał drugą trylogię „Gwiezdnych Wojen”, na pewno kojarzy Jar Jar Binksa - irytującego kosmitę, który szybko stał się postacią, o której istnieniu wiele osób chciałby jak najszybciej zapomnieć. Nic dziwnego, że zapomniano o nim w programie dotyczącym najważniejszych filmowych bohaterów stworzonych całkowicie za pomocą komputera. Chociaż w nowej trylogii „Star Wars powróciło wiele ikonicznych postaci, na szczęście zabrakło miejsca na powrót Jar Jara. Pozostał jedynie jako niemiłe wspomnienie i tylko czasami śni w się fanom kosmicznej sagi w najgorszych koszmarach.

Jednak, czy Jar Jar jest na tyle przerażającym wspomnieniem, że mógłby konkurować z Tańczącym klaunem Pennywisem z filmowej adaptacji książki Stephena Kinga „To”? Na to pytanie postanowili odpowiedzieć twórcy kanału YouTube How It Should Have Ended. Oprócz tytułowych animacji, które w zabawny sposób komentują najważniejsze kinowe produkcje, na kanale pojawia się również seria „Hero Swap”. W krótkich filmach animowanych możemy zobaczyć, jak znane postacie poradziłby sobie w innej słynnej produkcji. Tym razem Pennywise został zastąpiony przez Jar Jara.

Jak widzicie, Jar Jar w najbardziej popularnych scenach z filmu „To”, jest równie irytujący i gapowaty, jak w drugiej trylogii „Star Wars”. Czy przeraża jak Pennywise? Zależy, czego się boicie, ale musicie przyznać, że Jar Jar w każdej roli jest straszny...

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.