27.06.2017 10:57

Jared Leto: Nie potwierdzam i nie zaprzeczam, że Joker będzie w „Gotham City Sirens”

Niektórzy pokochali, inni znienawidzili Jareda Leto jako Jokera. Czy zobaczymy go raz jeszcze na ekranie w tej kreacji?

Jared Leto: Nie potwierdzam i nie zaprzeczam, że Joker będzie w „Gotham City Sirens”
foto: kadr z filmu

David Ayer będzie reżyserem „Gotham City Sirens”, którego bohaterkami zostały Harley Quinn, Kobieta Kot i Trujący Bluszcz. W pierwszą z wymienionych postaci z pewnością wcieli się Margot Robbie - australijska aktorka jest też pomysłodawczynią projektu i jego producentem. Reszta ról nie jest oficjalnie obsadzona, ale mówi się o tym, że Megan Fox miałaby zagrać Trujący Bluszcz, zaś Haley Bennett widziana jest jako nowa Kobieta Kot.

A co z Jaredem Leto? Aktor już jakiś czas temu w mediach społecznościowych podgrzał atmosferę wymownym zdjęciem, na którym widzimy Jokera i Batmana. W sieci pojawiły się różne spekulacje – fani mogli mieć nawet nadzieję na aktorską wersję „Zabójczego żartu” Alana Moore’a. Na fotografii z Instagrama wspomniany Mroczny Rycerze był obdarzony fizis Bena Afflecka

Może jednak była to zapowiedź występu Leto w „Gotham City Sirens”? Lider 30 Seconds to Mars został zapytany wprost czy znajdzie się w obsadzie spin-offu „Legionu samobójców”:

"

Nie mam pojęcia. Nie mogę tego potwierdzić, chociaż może wszystko wiem, ale i tak nie mogę potwierdzić, ani zaprzeczyć. Dużo elementów jest tu ruchomych, zobaczymy co się wydarzy później. "

Zobaczcie wypowiedź Jareda Leto w poniższym wideo. Właściwy fragment zaczyna się w 0:50:

Według nieoficjalnych wieści czarnym charakterem w „Gotham City Sirens” może być Black Mask. Nie jest jeszcze pewne czy zostanie on uwzględniony w scenariuszu, który przygotowuje Geneva Robertson-Dworet odpowiedzialna za teksty „Sherlocka Holmesa 3” i nadchodzącego „Tomb Raidera”.

Dla studia DC po sukcesie „Wonder Woman” nastał nieco lepszy czas. Oczekiwania widzów do produkcji firmy wzrosły. Również Jared Leto wypowiedział się pozytywnie o filmie Patty Jenkins. Przyznał, że wynajął całą salę kinową, aby móc obejrzeć obraz wraz z całą ekipą koncertową 30 Seconds to Mars.

Jared Leto powinien powrócić jako Joker?

Robert Skowronski
Tagi: Jared Leto Suicide Squad