Jared Leto: Nie potwierdzam i nie zaprzeczam, że Joker będzie w „Gotham City Sirens”

Robert Skowronski
27.06.2017 10:57
Jared Leto: Nie potwierdzam i nie zaprzeczam, że Joker będzie w „Gotham City Sirens” Fot. kadr z filmu

Niektórzy pokochali, inni znienawidzili Jareda Leto jako Jokera. Czy zobaczymy go raz jeszcze na ekranie w tej kreacji?

David Ayer będzie reżyserem „Gotham City Sirens”, którego bohaterkami zostały Harley Quinn, Kobieta Kot i Trujący Bluszcz. W pierwszą z wymienionych postaci z pewnością wcieli się Margot Robbie - australijska aktorka jest też pomysłodawczynią projektu i jego producentem. Reszta ról nie jest oficjalnie obsadzona, ale mówi się o tym, że Megan Fox miałaby zagrać Trujący Bluszcz, zaś Haley Bennett widziana jest jako nowa Kobieta Kot.

A co z Jaredem Leto? Aktor już jakiś czas temu w mediach społecznościowych podgrzał atmosferę wymownym zdjęciem, na którym widzimy Jokera i Batmana. W sieci pojawiły się różne spekulacje – fani mogli mieć nawet nadzieję na aktorską wersję „Zabójczego żartu” Alana Moore’a. Na fotografii z Instagrama wspomniany Mroczny Rycerze był obdarzony fizis Bena Afflecka

Może jednak była to zapowiedź występu Leto w „Gotham City Sirens”? Lider 30 Seconds to Mars został zapytany wprost czy znajdzie się w obsadzie spin-offu „Legionu samobójców”:

Nie mam pojęcia. Nie mogę tego potwierdzić, chociaż może wszystko wiem, ale i tak nie mogę potwierdzić, ani zaprzeczyć. Dużo elementów jest tu ruchomych, zobaczymy co się wydarzy później.

Zobaczcie wypowiedź Jareda Leto w poniższym wideo. Właściwy fragment zaczyna się w 0:50:

Według nieoficjalnych wieści czarnym charakterem w „Gotham City Sirens” może być Black Mask. Nie jest jeszcze pewne czy zostanie on uwzględniony w scenariuszu, który przygotowuje Geneva Robertson-Dworet odpowiedzialna za teksty „Sherlocka Holmesa 3” i nadchodzącego „Tomb Raidera”.

Dla studia DC po sukcesie „Wonder Woman” nastał nieco lepszy czas. Oczekiwania widzów do produkcji firmy wzrosły. Również Jared Leto wypowiedział się pozytywnie o filmie Patty Jenkins. Przyznał, że wynajął całą salę kinową, aby móc obejrzeć obraz wraz z całą ekipą koncertową 30 Seconds to Mars.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.