Jared Leto jako Morbius. Zobacz nagrania i zdjęcia z planu filmu o przeciwniku Spider-Mana

Sergiusz Kurczuk
29.03.2019 12:01
Jared Leto jako Morbius. Zobacz nagrania i zdjęcia z planu filmu o przeciwniku Spider-Mana Fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

W sieci pojawiły się pierwsze materiały z planu zdjęciowego filmu "Morbius". Jared Leto wciela się w nim w żywego wampira, znanego wszystkim fanom Spider-Mana. Jak prezentuje się w nowej roli?

Jared Leto słynie nie tylko jako wokalista grupy 30 Seconds to Mars, ale również utalentowany aktor, któremu żadna rola nie straszna. Jako, że postać Jokera nie należy do jego najlepszych kreacji, gwiazdor postanowił spróbować szczęścia w produkcji opartej na komiksach Marvela. Już niebawem zobaczymy go w tytułowej roli w filmie "Morbius". W sieci pojawiły się fotografie i nagrania wideo z planu zdjęciowego "Morbiusa".

Przeczytaj także

"Morbius" - Jared Leto jako żywy wampir

Na początku marca 2019 roku rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Morbius" o czym poinformował sam Jared Leto za pośrednictwem Instagrama. Fotografia przedstawiała Michaela Morbiusa - naukowca, który w wyniku rzadkiej choroby przeistoczył się w żywego wampira.

Nie trzeba było jednak długo czekać, żeby zobaczyć tytułowego antybohatera w akcji. W internecie pojawiło się mnóstwo materiałów z planu zdjęciowego, które prezentują, co zobaczymy w filmie "Morbius".

Zdjęcia do filmu odbywają się w wielu miastach świata, między innymi w Manchesterze i Nowym Jorku. Na powyższych materiałach widzimy, że postać grana przez Leto podobnie jak w komiksach, będzie potrafiła latać. Pomarańczowy kostium wskazuje natomiast, że Morbius trafi do więzienia. Być może w ośrodku resocjalizacyjnym po raz pierwszy dadzą o sobie znać jego wampirze moce. Na planie zauważono również Adrię Arjonę oraz Matta Smitha

Na jednej z fotografii pojawił się natomiast Easter egg skierowany do wszystkich fanów Spider-Mana. Na ciężarówce stojącej na planie zdjęciowym widnieje napis "Kraven", co jest oczywiście odniesieniem do innego wroga Pajęczaka, o którym również powstaje film, osadzony w tym samym uniwersum, co "Morbius".

"Morbius" - kiedy premiera?

Za film odpowie studio Sony, które w 2018 roku zaprezentowało światu "Venoma". Producentem "Morbiusa" został Avi Arad, który w swoim dorobku ma takie filmy, jak "Venom", dwie części "Niesamowitego Spider-Mana", "Spider-Man 3" czy "Iron Man". Reżyserem produkcji został Daniel Espinosa znany z "Life", "Safe House" oraz "Systemu". Za scenariusz "Morbiusa" odpowiedzą natomiast Matt Sazama i Burk Sharpless. Oprócz Leto, Smitha i Arjony, w filmie wystąpią Jared Harris, Tyrese Gibson, Al Madrigal oraz Chris Dodd. Film trafi do kin 31 lipca 2020 roku.

>>Zobacz też: Jared Leto przerwał koncert, żeby zwrócić uwagę agresywnym ochroniarzom<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.