Jared Leto jako wampir Marvela na nowej grafice z filmu "Morbius"

27.03.2020 10:21
Jared Leto|undefined Fot. Invision/Invision/East News

W sieci pojawiła się nowa grafika z nadchodzącego filmu "Morbius", w którym Jared Leto wciela się w żyjącego wampira  - słynnego wroga Spider-Mana.

Sony Pictures wciąż pracuje nad poszerzeniem własnego kinowego uniwersum Marvela, opierającego się na postaciach z mitologii Spider-Mana. Po "Venomie" przyszedł czas na "Morbiusa". W sieci pojawiła się nowa grafika, ukazująca transformację Jareda Leto w tytułowego wampira.

"Morbius" - Jared Leto jako wampir Marvela na nowej grafice

Pomimo pandemii koronawirusa, twórcy filmu "Morbius" są dobrej myśli. Mają nadzieję, że jakiś genialny naukowiec pokroju komiksowego Michaela Morbiusa, opracuje szczepionkę na COVID-19, kładąc kres epidemii i umożliwiając miłośnikom filmów, wizytę w kinie. Na razie przedstawiciele Sony nie przełożyli premiery nadchodzącego filmu.

Przeczytaj także

Mało tego. W sieci pojawiła się nowa grafika, na której widzimy twarz Jareda Leto, przeistaczającego się w groźnego żyjącego wampira. Grafika, będąca również okładką nadchodzącego numeru magazynu "Comic-Con", naprawdę robi wrażenie. Zresztą przekonajcie się sami.

Jared Leto Fot. foto: materiały promocyjne/Comic-Con Magazine

Zdjęcia do filmu zostały już zakończone. Prawdopodobnie obecnie trwają prace nad postprodukcją, które nie angażują dużej grupy osób i można je prowadzić na odległość. Z tego powodu nic, poza środkami bezpieczeństwa, w których mieszczą się zamknięte kina, nie stoi na przeszkodzie, by "Morbius" ujrzał światło dzienne w planowanym terminie. Czy tak rzeczywiście się stanie?

 

Przeczytaj także

"Morbius" - kiedy premiera?

Film w reżyserii Daniela Espinosy ma trafić do kin już 30 lipca 2020 roku. W obsadzie oprócz Leto i zobaczymy między innymi Michaela Keatona, Matta Smitha, Adrię Aronę, Jareda Harrisa oraz Tyrese'a Gibsona.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Venom 2": Tom Holland wystąpi w nadchodzącym filmie Sony

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.