27.03.2020 10:21

Jared Leto jako wampir Marvela na nowej grafice z filmu "Morbius"

W sieci pojawiła się nowa grafika z nadchodzącego filmu "Morbius", w którym Jared Leto wciela się w żyjącego wampira  - słynnego wroga Spider-Mana.

Jared Leto
foto: Invision/Invision/East News

Sony Pictures wciąż pracuje nad poszerzeniem własnego kinowego uniwersum Marvela, opierającego się na postaciach z mitologii Spider-Mana. Po "Venomie" przyszedł czas na "Morbiusa". W sieci pojawiła się nowa grafika, ukazująca transformację Jareda Leto w tytułowego wampira.

"Morbius" - Jared Leto jako wampir Marvela na nowej grafice

Pomimo pandemii koronawirusa, twórcy filmu "Morbius" są dobrej myśli. Mają nadzieję, że jakiś genialny naukowiec pokroju komiksowego Michaela Morbiusa, opracuje szczepionkę na COVID-19, kładąc kres epidemii i umożliwiając miłośnikom filmów, wizytę w kinie. Na razie przedstawiciele Sony nie przełożyli premiery nadchodzącego filmu.

Morbius
Morbius
Przeczytaj także "Morbius": Jared Leto jako wampir Marvela i niespodziewany występ gościnny z MCU w pierwszym zwiastunie filmu

Mało tego. W sieci pojawiła się nowa grafika, na której widzimy twarz Jareda Leto, przeistaczającego się w groźnego żyjącego wampira. Grafika, będąca również okładką nadchodzącego numeru magazynu "Comic-Con", naprawdę robi wrażenie. Zresztą przekonajcie się sami.

Jared Leto

Zdjęcia do filmu zostały już zakończone. Prawdopodobnie obecnie trwają prace nad postprodukcją, które nie angażują dużej grupy osób i można je prowadzić na odległość. Z tego powodu nic, poza środkami bezpieczeństwa, w których mieszczą się zamknięte kina, nie stoi na przeszkodzie, by "Morbius" ujrzał światło dzienne w planowanym terminie. Czy tak rzeczywiście się stanie?

Czekasz na "Morbiusa"?

Black Widow
Black Widow
Przeczytaj także Premiera "Black Widow" odwołana z powodu koronawirusa. Co dalej z nowym filmem Marvela?

"Morbius" - kiedy premiera?

Film w reżyserii Daniela Espinosy ma trafić do kin już 30 lipca 2020 roku. W obsadzie oprócz Leto i zobaczymy między innymi Michaela Keatona, Matta Smitha, Adrię Aronę, Jareda Harrisa oraz Tyrese'a Gibsona.

Wonder Woman
Wonder Woman
Przeczytaj także Filmy Marvela i DC na 2020 rok. Które produkcje zobaczymy w przyszłym roku?

Zobacz też: "Venom 2": Tom Holland wystąpi w nadchodzącym filmie Sony

Tagi: Film Jared Leto Spider-Man Marvel Morbius